Wpis z mikrobloga

Halo #trojmiasto
Wybieram się z dziewczyną do Was na kilka dni i chciałbym zapytać czy macie tam jakiś aktualnie działający rower miejski czy coś?
Zastanawiam się też w jakiej okolicy szukać noclegu (chciałbym wynająć jakiś "apartament" na airbnb) żeby mieć w miarę blisko do jakichś klimatycznych knajpek wieczorem i nie zbyt daleko na plażę.
Nie mam skonkretyzowanego planu więc jeśli ktoś ma jakieś super porady co fajnie zobaczyć, gdzie zjeść, gdzie się napić piwka w fajnym klimacie to będę bardzo wdzięczny za info.

#gdansk #gdynia #sopot
  • 12
@nagro85: Rowerów nie ma, co najwyzej hulajnogi, ale odradzam ci Tier i te inne gowna, korzystaj z bolta/lime/uber. Po starówce nie jeździł hulajnoga bo raz niewygodnie, dwa powoli, trzy jeszcze wyrobisz w lampe za wkurzanie ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) a no i koniecznie odwiedź pijalnie wódki i piwa, maja zajebiste shoty, tylko ostrożnie, żebyś na czworaka nie wracał.
A i na to kółko duże amber sky
zapytać czy macie tam jakiś aktualnie działający rower miejski czy coś?


@nagro85: niestety nie, ale bardzo rozrosła się sieć hulajnóg marki Dott - obejmują cała Gdynię, Sopot i Gdańsk do obwodnicy. I sam zrobiłem taki patent: 1 osoba rejestruje się z reflinkiem i otrzymuje 2x20 minut do przejechania za darmo bez podpinania karty, potem kogoś zapraszasz np. swoją dziewczynę swoim reflinkiem i oboje dostajecie 2x 20 minut, potem telefon służbowy czy
@aso824: dzięki wielkie za namiary na ten przewodnik właśnie takiego czegoś szukałem! Petarda!

@Pawelczi: @demonox: hulajnogi chyba mnie średnio interesują bo bardziej chciałem to potraktować jako okazję do poruszania się, ale może znajdę jakąś komercyjną wypożyczalnię.

A czy ktoś poleci jakiś klimatyczny rejon miasta w którym szukać miejscówki na nocleg? Nie interesują mnie imprezy, bardziej knajpki w których można coś zjeść i posiedzieć dłużej.

Dzięki wszystkim za pomoc :)
@nagro85: Szukaj wzdłuż morza, albo po prostu szukaj na mapach. Pijalnia to spoko opcja na wypad wieczorny, generalnie z takiego wypadu jednowieczorowego zbierzesz potrzebna wiedzę do reszty wypadu. Gdańszczaninie chętnie wychwalają ta betonowa dżunglę i doradzają co tu mozna zrobic/zobaczyć. Ciężko o klimat, to po prostu miasto, klimat jest na starówce, NA PEWNO unikaj dzielnic typu nowy port, orunia. Im bliżej centrum, tym lepiej, ale myśle ze Wrzeszcz/Zaspa będzie optymalnie jeżeli