Wpis z mikrobloga

Drogie Mirabelki,

Sezon wakacyjny w pełni, dlatego poszukuję #rozowypasek, która chciałaby spędzić ze mną weekend w Paryżu (najprawdopodobniej ostatni weekend sierpnia). Jestem singlem i po prostu mam dość podróżowania samemu. Szukam kogoś, kto podobnie jak ja patrzy na świat, potrafi docenić piękno i ma otwarty umysł.

W kilka dni na pewno nie można zwiedzić wszystkiego. Dlatego proponuję
- w piątek po przylocie spacer po Paryżu, od Placu Gwiazdy, przez Wieżę Eiffla i ogrody Luwru aż po katedrę Notre Dame zakończony kolacją w jakimś fajnym miejscu
- zwiedzenie Musee d’Orsay (moje ulubione muzeum w całym Paryżu) oraz Oranżerii w sobotę
- zwiedzanie Luwru w niedzielę
- powrót w poniedziałek rano
Szczegóły do dogadania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ponieważ ja jestem stroną zapraszającą, oczywiście pokrywam koszty biletów lotniczych, zakwaterowania oraz wejściówek. W zamian oczekuję, że wspólnie spędzimy miło czas (nie, nie oczekuję seksu).

Moje (skromne) wymagania:
- musisz być zaszczepiona (nie pochwalam segregacji sanitarnej, ale brak szczepienia oznacza kwarantannę)
- szukam parterki do rozmów, dlatego fajnie byłoby gdybyś interesowała się historią sztuki i miała coś ciekawego do powiedzenia.

Na koniec słynna Olympia Eduoarda Maneta ze zbiorów (a jakże!) Musee d’Orsay. Zawsze ten obraz mnie fascynował.

#sztuka #malarstwo
Pobierz
źródło: comment_1626371203fmTgx9UtD4hWL2chHsSm3C.jpg
  • 3
@groman43: nie wiem co jest bardziej smutne, czy to że nie masz żadnych znajomych, z którymi mógłbyś wyjechać na weekend czy to, że jesteś takim simpem, że opłacisz nieznajomej dziewczynie wycieczkę.
Druga sprawa, że jeśli nie masz niecnych zamiarów to czemu szukasz akurat różowego?

To trochę jak na tych facebookowych grupach dla desperatów szukających dziewczyny, gdzie są posty w stylu "szukam koleżanki do chodzenia w góry, jeżdżenia na rowerze" kiedy każdy