Wpis z mikrobloga

Niebieski cos mowi, ze w radiu strasza lockdownem na wrzesien. Serio tak mowia? Chcielismy przyjechac na urlop do Polski we wrzesniu a teraz nie wiadomo czy jest co planowac. Slysze, ze nie ma nawet 100 przypadkow dziennie,a planuja lockdown? O co chodzi? Mieszkam w #uk i dziennie okolo 30K-40K przypadkow, a obostrzezenia znosza od poniedzialku i mowia, ze trzeba sie nauczyc zyc z wirusem. O co chodzi w #polska?
#koronawirus
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@petugh: szczerze? Leccie predzej niz pozniej, ja z takim zalozeniem podszedlem ze bedzie czlowiek czekac to sie nigdy nie doczeka na dogodny moment. Ominalem kwarantanne w Polsce 7 dniową bez szczepien o 5 dni, ale przylece o 3 dni za szybko i nie ominie mnie kwarantanna po powrocie do uk (i tak zdalnie pracuje więc mi to tito). Nie czekaj i leccie, teraz w Polsce super letnia pogoda, malo zakazen, jak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@petugh: heh chyba będę grał na tym weselu :p ogólnie jest tak że jak przylecisz to chyba masz kwakwa przez 2 tygodnie. Dlatego też młodzi czekają z decyzją nawet o tym czy to wesele się odbędzie bo 30% w tym młodzi siedzą w UK