Wpis z mikrobloga

@kutwa_sprytny przy bramkach w Polsce wymagany jest dokument który wykazuje że jesteś zdrowy i który wyrabia się chyba do 72h przed wylotem lub dokument wykazujący że jesteś zaszczepiony., Dodatkowo Passenger Locator Form który wymagany jest i w Polsce i po przylocie do Grecji. Knajpy funkcjonują normalnie - ktoś mówił mi że niby do lokali wpuszczają tylko zaszczepionych ale to jest #!$%@? - wchodzisz wszędzie i nigdzie nie wymagają maseczki. Jedyne miejsca gdzie
@kutwa_sprytny ja właśnie wracam z Krety, w niektórych knajpach wymagają okazanie certyfikatu szczepienia żeby usiąść we środku, jednak pamiętaj że większość knajp ma ogródki i tam już nic nie trzeba pokazywać. Ogólnie wszędzie dbają o dezynfekcje rąk, wszystkie knajpy otwarte, nie ma limitów osób. Polecam motzno
@Jomahajomaso wszystko zależy od sytuacji na świecie, jednak taksówkarz na Santorini coś już mówił, że rząd ich straszy kolejnymi restrykcjami, a nawet zamknięciem. Turystów jest całkiem sporo, co skutkuje nowymi przypadkami delty. Tez planuje kolejny wyjazd na koniec sierpnia (Włochy), ale tym razem z wykupiona opcja anulacji czy przełożenia lotu.
@Beneczeq: Ej dobra , nie wiem czy tak trafiłem czy coś ale #!$%@? to jest jedna wielka ściema
Testy na lotnisku w pl - posmyral mnie po nosie - jeb negative - nikt więcej tego testu nie sprawdził
PLF w Grecji ? Jeb jeb nikt nic nie czytał
Maseczki ? 90% to #!$%@?
Godzina policyjna - pff - balanga do 3 zero policji
Można sobie trochę przypomnieć normalność