Wpis z mikrobloga

@77023: ja o red/blackpillu usłyszałem pół roku temu jak żona wysłała mi papiery rozwodowe ( ͡° ͜ʖ ͡°) dzięki za wytłumaczenie!
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@r4dzik: oto zespół, który zaczyna się na B i kończy na urzum
Wrzucenie na mordoksiążkę nawet zdjęcia płyty daje bana
Raz gość za to dostał na 3 dni, a jak drugi coś powiedział o cenzurze (zamknięta grupa) to dostał bana na 30 dni
M.....l - @r4dzik: oto zespół, który zaczyna się na B i kończy na urzum
Wrzucenie na ...
  • Odpowiedz
mgtow, blackpill, redpill są uznawane przez fb za niebezpieczne organizacje już od jakiegoś czasu


@77023: Dziwisz sie? Wejdziesz na takie grupki w celu poszukania wsparcia, a co dostajesz
- mizoginię
- poradniki gdzie znaleźć tabletki gwałtu
- poradnik jak uchlać laskę
- wywody na pół strony jakie wszystkie kobiety to c00000rvy
- wszystko kręci się wokół masturbacji do tego, że kobiety to c00000rvy i nie zasługują na żaden szacunek
Wszystkie grupki
  • Odpowiedz
@r4dzik: Przecież nawet naczelny blackpillowiec "Szarpanki z Zyciem" #!$%@?ł wszystkie grupy na facebooku pozakładane przez jego mizoginistycznych fanów. Prawda jest taka że blackpille i inne podobne obsiedli toksyczni frustraci i prawdziwi mizogini.
  • Odpowiedz
@niochland: wskaż mi dowolną grupę w internecie i powiedz jaką tezę chcesz udowodnić to znajdę ci jednostki uważające się za przedstawicieli tej grupy które tą tezę udowadniają.
  • Odpowiedz
@majkkali: niestety nie, już kilku sie żaliło, że fb bany rozdaje za głoszenie twierdzeń, które da sie podciągnąć pod któreś z wymienionych
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@r4dzik: mgtow, blackpill, redpill są uznawane przez fb za niebezpieczne organizacje już od jakiegoś czasu

@77023: i #!$%@? prawidłowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz