Wpis z mikrobloga

@michal-zalewski: Dzisiaj do mnie dzwonili za 11€ brutto - gdzie najlepsi wychodzą 2500 gość mi powiedział a 16-20zł w pl to już zaczyna być normalka, wczoraj mi facet dawał na majstra w stoczni w szczecinie 25 i jeszcze zdziwiony, #!$%@?ł sie jak mu powiedziałem że kpi - odpowiedział żebym dopiero dzisiaj zadzwonił o robote a już wczoraj nie - zanim się nauczysz to będziesz się szarpał z takimi analfabetami o miske
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@suqmadiq2ama: o kierwa, nie spodziewałem się odpowiedzi od Ciebie (ʘʘ). Nie pcham się do spawania, raczej traktuje to jako dodatkowa umiejętność, tym bardziej że w pracy mamy roboty spawające (zbiorniki c.w.u) a my tylko sczepiamy i zakładamy dennice do płaszcza. Aktualnie czekamy na części do spawarki orbitalnej i mamy mały przestój a na innym dziale mają zapotrzebowanie na te części i zapytali czy nie chciał bym coś
@michal-zalewski: Dwa lata temu jeszcze sie spawało z ukrami ale dzisiaj już mało gdzie bo ukry sobie liczą za godzine jak należy plus mieszkania i jak ktoś dwa złote więcej zaoferuje to wychodzą w dwuszeregu w ten sam dzień. Polacy? Ciesz sie synek że tyle zarobiłeś za 360h nie bierz wolnego w niedziele bo szef będzie zły.

Pis u władzy obudził we łbach idiotów instynkty komunistyczne i mamy bande przygłupów u
@michal-zalewski: właśnie jestem na wypowiedzeniu w firmie z branży identycznej co twoja, mógłbyś coś więcej powiedzieć o warunkach tam panujących, ? U nas stare 20 letnie maszyny do spawania orbitalnego ale przynajmniej nieawaryjne. Rok temu przyszedł robot spawalniczy ABB , przez ponad 6 miesięcy go wdrażali bo nie mogli dojść z nim ładu wypalał dziury itd. teraz nim spawają lecz powiedzmy 10 % zbiorników ma wady do poprawy ręcznym spawaniem, może
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DR1W3R: u nas nowe maszyny, robot spawalniczy (kuka) jest z ubiegłego roku. Narazie na kilka zbiorników które miałem okazję składać, po robocie mieliśmy jedna poprawkę także chyba nie jest najgorzej. Zasłony są ogólnodostępne. Przyłbice samosciemniającą każdy dostaje nową. Elektordy do Tiga czy końcówki do Miga - nie ma problemu, kończą się idziesz po nowe do kantorka. Na start mam 16 na rękę i do tego 500 premii co mięsiac, jak przyjmę