Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki jestem w Blackpool do soboty, spontaniczny wyjazd z moją kobieta. Zauważyłem, że w tym mieście ćpunów nie brakuje. Ze 3x mnie dzisiaj zaczepiali i zebrali o drobniaki, nikomu nic nie dałem. Miasto samo w sobie śmieszne, dorożki, tramwaj, brudna woda jak cholera w zatoce, byle jakie budownictwo i ogólnie pełno gówna made in China. Gdzie tu można dobrze zjeść? Może jakieś wykop piwo? ;)

#blackpool #uk
  • 18
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Voltix: z brakiem ambicji ludzi, po prostu. Benefity dostać łatwo, po co pracować jak można być na haju od hery, meth czy innego gówna. Mijał mnie dziś młody człowiek, nie miał zębów z przodu i prosił o drobniaki. Dużo zdrowych ludzi, sprawnych zamiast coś robić ze swoim życiem to woli się #!$%@? tym tanim gównem. Mają pierdyliard możliwości u siebie w kraju i nic z tym nie robią, później ta
  • Odpowiedz
Zobacz sobie ceny domów w Blackpool. To miasto umarło kilkadziesiąt lat temu. Jak na urlop lepsze tereny Scarborough czy Kornwalii. A jak chodzi o bezdomniakow to norma, zwłaszcza nad morzem bo tam najwięcej naiwniaków turystów co im rzucają. Grimsby, Blackpool, Southport czy Bridlington. Wszędzie to samo.
  • Odpowiedz
@oldskul: Nie, nie, tam to nie zadne karen, tylko methead oferujace "biznes" a 20£ ( ͡° ͜ʖ ͡°) Cos w stylu Wendy z Breaking Bad, poza tym obecnie do obejrzenia Blackpool oferuje piekne koczowisko bezdomnych zaraz przy North Pier. Trzeba bylo pytac na tagu a nie przyjezdzac od tak, to miasto to wymierajaca speluna, nie wiem co tu tak turystow ciagnie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@COVID-21: nic nie ciągnie, przyjechałem tak z dupy, mieszkam w Szkocji na codzien i często bywam na wschodnim wybrzeżu w okolicach Edynburga, gdzie jest dużo pięknych i cichych miejsc... Wczoraj widziałem jeden namiot, przejdę się na north pier bo mam blisko, żeby zobaczyć te rzekome koczowiska ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@alinka123: spokojnie, hotel mam do soboty rano, od razu wracam do Szkocji na wschodnie wybrzeże, znam dużo ładnych, spokojnych miejsc. Blackpool ma jarmarczny klimat, wszędzie ta sama chińszczyzna i dużo patologii, która szczepi się na covid własnymi szczepionkami. Dziś widziałem jak kilku gości szczepilo się ta sama strzykawka.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@COVID-21: dziś mnie zaczepiły panie, pytały się czy chce trójkacik. Odmówiłem bo jestem z kobietą i tak średnio wypada zabawiać się z kurtyzanami xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@COVID-21: jakieś cyganki, na grubej fazie, porobione jakimś tanim gównem. W ogóle jakoś więcej tutaj ładnych kobiet, tylko co z tego że uroda się zgadza, jak większość naćpana od samego rana.
  • Odpowiedz