Wpis z mikrobloga

Fakty są takie:
-przed meczem wszyscy ogłaszali trudny dwumecz i prawdopodobnie odpadnięcie Legii z eliminacji
-Legia dwukrotnie pokonało faworyzowane Bodo, które jest w trakcie sezonu i w zeszłym sezonie bardzo solidnie grało w europejskich pucharach
-Legia nie dała Bodo szans w dwumeczu

Teraz dwumecz przeciwko Florze. Jest szansa na trzecią rundę, na kolejne punkty i solidne występy. Fajnie to wygląda. Styl do oglądania kiepski, ale w pragmatyzmie siła. Brawo.
#mecz
  • 4
@marcelus: w Norwegii straciliśmy 2 gole w sumie z niczego. Dzisiaj też przeciwnik miał setkę w pierwszej połowie i poprzeczkę w drugiej ale myślę, że Legia wyglądała jednak lepiej z w tyłach niż w pierwszym meczu (no, może z wyjątkiem samego początku gdzie grała za bardzo cofnięta). Ładnych spotkań naoglądałem się na Euro. Teraz jestem gotowy na najgorszy paździerz, byleby awansować dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MSKappa ją byłem przekonany że Bodo Legię przejdzie. Więc naprawdę miło się zaskoczyłem. Comprawda męczy nie oglądałem ale skróty i bramki nie wyglądały źle. Więc myślę że puchary (jakieś, nie LM) będą w tym roku