Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki jest #pytanie :

Czy jest jakikolwiek sposób na ukrócenie grania gówniaków po lewej (zewnętrznej) stronie bramy i traktowania tej bramy jako bramki do piłki nożnej? Mam wynajęte miejsce parkingowe, jedno ze stojących aut jest moje, co prawda jeszcze nie zauważyłem żadnych wgnieceń, ale stresuję się że pewnego dnia zejdę i zastanę wybitą szybę, wgnieciony dach albo co innego. Pomijam już darcie mordy bachorów i walenie piłką o bramę od 16:00 do 20:00, ale auto jest stosunkowo nowe i trochę stres ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Z ich matkami, ciotkami itd. raczej nie ma co prowadzić dialogu bo to typowi beneficjenci 500+, przesiadujący całe popołudnie na ławce z ramą chesterfiedlów, poza tym okolica w której mieszkam nie ma raczej zbyt dobrej opinii i wolałbym uniknąć umyślnego porysowania auta albo jeszcze #!$%@?...

Jest jakiś sposób typu zawiadomienie #strazmiejska? Nie jestem starym zgredem który narzeka na to że gra się w piłę (sam gram na orlikach kiedy tylko mogę), ale moim zdaniem są miejsca przystosowane bardziej do gry w piłkę niż brama o wysokości 1.5m za którą stoją zaparkowane auta.

Ehh, zachciało mi się przeprowadzki z #wies do #miasto #lodz

( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ucho1899 - Mirki i Mirabelki jest #pytanie :

Czy jest jakikolwiek sposób na ukróce...

źródło: comment_1626283815jvtAzY2n4OfdYmhvPYfxtY.jpg

Pobierz
  • 8