Wpis z mikrobloga

@Desolator: Identycznie, właśnie wysłałem im poniższy mail:

"Jako że ewidentnie oszukujecie swoich klientów w kwestii dostępności kart graficznych zamówionych niemal rok temu oraz miejsc zajmowanych w kolejce oczekujących na zamówienie itp. - co widać po dziesiątkach wpisów w mediach społecznościowych - mam do Was konkretne pytanie: przy jakim pułapie cenowym kart rtx 3080 zaczniecie realizować zamówienia ? Obecnie ceny tych kart spadły do około 6000 zł - co jak rozumiem nadal
  • Odpowiedz
@Desolator: Od lutego jestem 3ci w kolejce na tego TUFa, zamówienie w pierwszych 15 minutach od premiery.
W marcu dzwoniłem to byłem 4ty bo ponoć komuś się trafiła zła sztuka, raczej wątpię że otrzymali "dostawę" aż 1 sztuki przez 4 miesiące, bo dzwoniłem przedwczoraj i jestem znów 3ci.
  • Odpowiedz
@Desolator: słuchajcie panowie chyba nie mamy wyjścia musimy się z organizować większą grupą i zgłosić sprawę gdzie trzeba ja tu widzę naruszenie artykułu 286 (oszustwo) i naruszenie zbiorowych interesów konsumentów trzeba złożyć zbiorowa skargę do UOKIK bo to co odp ten sklep to kpina pisanie do nich nie ma sensu bo cisną wał od początku.
  • Odpowiedz
@Desolator: a wiecie co jest w ogóle najlepsze napisałem do wsparcia msi czy produkują jeszcze ventusa na którego czekam w tm je... x komie bo nigdzie go nie widzę i twierdzą że nie mają takich informacji i nie wiedzą to kto ma kur.. wiedzieć także też cyrk trzeba coś z tym zrobić( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ROG Strix OC 3080. Kupiona pod koniec listopada. Od lutego przesunąłem się w kolejce o jakieś chyba 10 miejsc... na 205 miejsce. Już nawet się nie #!$%@?ą w konkretną liczbę określającą miejsce w kolejce tylko mówią że 205-210 na wypadek jakbyś miał kumpla któremu powiedzieli taką samą ściemę.

To jest dramat.
  • Odpowiedz