Wpis z mikrobloga

Tą ligę zacznę/zadebiutuję w trybie SSF, bo nie zamierzam się ponownie ścigać z botami i tracić godziny a w efekcie dni aby złożyć build - lubię grać a nie siedzieć w sklepie i pilnować ofert - zrobię taki build jaki się da z dropu/stołu a dlaczego SSF, to proste
https://www.youtube.com/watch?v=dr9WRiT48y4

koleś wrzucił ofertę i zobaczcie kto się zgłasza ( ͡° ͜ʖ ͡°) same boty ("DŻIZAS), to jest z przed roku filmik
a i tak co ligę udawało mi się zawsze ten build kupić i sam doprawdy nie wiem jakim cudem?

#pathofexile
  • 18
  • Odpowiedz
@KittySlayer: ja całkowicie skip chyba że zapowiedzą coś naprawdę rewolucyjnego, ale po ostatnim sneak peeku raczej bym na to nie liczył. W grze jest teraz zbyt dużo bezwartościowego contentu, na jednej mapie masz kilka mechanik ligowych z których dropi samo gówno ;<
  • Odpowiedz
@Zavis: Zawsze zapowiedzi są "rewolucyjne", które są weryfikowane przez graczy, bo dostajemy ten sam crap tylko w innym opakowaniu.
Zasada jest prosta:
"tym co gracze grali to nerfimy a tym czym nie grali to bostujemy"

i tak jest od samego początku.

Też już bym olał to PoE1 ale następca już ma poślizg, który będzie ponad roczny, przecież wstępne testy miały być już w grudniu ubiegłego roku - wstępne udostępnione wszystkim
  • Odpowiedz
@sylben:

Lubię grać minionami a tych buildów z nimi są dziesiątki jeżeli nie setki i bez problemu można zrobić czy wydropić itemy, na build czy nawet kilka zależy od farta i ilości gry/farmy,może golemy by był problem bo tam trzeba komplet jeweli i wrzucić w drzewko ale jak wpadną to czemu nie.
  • Odpowiedz
@KittySlayer: Ja sam też myślę czy nie zagrać na SSF, bo gra na zwykłym SC to zamienia się w powoli cyrk np. 6 osobowe party dzięki któremu masz tak wyśrubowany drop, że w tydzień to można z 1k exów na spokojnie wycisnąć, a GGG ma to w dupie. I dlatego grając samemu na SC jest to mordęga a i jeszcze dodaj #!$%@? system handlu, gdzie kupić byle coś zajmuje kilka
  • Odpowiedz
@Zerp: miałem problem ze słabym defem ustać na endgamowych bossach i nastakować ludziki, zanim nie odblokowałem w drzewku "spiritual command". jak clearowałem mapę z melee splashem to nie było źle, ale nie najszybciej
  • Odpowiedz
@sylben: ja wiekszosc buildow na domi/purity to widzialem ze ludzie grali guardianem bo lepsze survi wlasnie, tracisz deeps ale jak nie mozesz ustac na bosie to i tak nie robisz
  • Odpowiedz