Wpis z mikrobloga

Są jakieś poradniki jak się najlepiej gear-up'ować? Mam teraz 207ilvl po robieniu samych questów na Korthii potem spróbowałem ten nowy Dungeon, ale niestety się odbiłem. Kupa wipe'ów, mimo że mechaniki się proste wydają, chyba mam za niski poziom. Z dwóch bosów tylko valor poleciał.
W M+ się zawsze bałem bawić, bo ledwo kiedyś +4 zrobiłem i tak poza czasem. #!$%@?ć tam trzeba, ludzie mają jakieś miliony skrótów, których nie ogarniam i od razu sie pieklą jak przypadkiem pociągniesz o jednego moba za dużo.
Straszny casual here ogólnie XD
#worldofwarcraft
  • 18
@ruda_stuleja Market 225ilvl z tego co mówili, a gear to niestety m+, m+, m+ i vault. Potem znowu m+, m+, a w końcu rajd i vault. Można jeszcze na Korthii ten sprzęt 1/6 do 233ilvl podnieść, ale to potrzeba te relikty i bodajże repe wbijać. Więc najlepiej w sumie m+, m+, m+ i vault ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Siemien: Kurczę ;/. A jakiś pomysł jak do M+ usiąść? Gram miśkiem i jako tank teoretycznie prowadzę. Ale tak jak pisałem boje się w to bawić. Dungi te same co na normalu i HC, a ludzie tu mają jakieś ścieżki jak koty i nie można jednego błędu zrobić, bo ludzie dostają #!$%@?, że zszedłeś kawałek w bok i pociągnąłeś 2 moby więcej niż trzeba do rekordu świata w speedrunie ;/ +4
@ruda_stuleja no bycie tankiem to nie łatwa sprawa. Zawsze możesz przebranżowić się na balance, albo ferala i uczyć się dungow. Za którymś razem obczaisz juz jak sie chodzi i co sie pulluje.
@rodzynkowy_swir heroic z poprzedniego patcha czyli obecny normal +/- więc normalnie szaleństwo przedmioty na poziomie obecnego czegoś pomiedzy normalem a heroic. Tylko m+, vault, m+, vault, raid, a rajd to właściwie i tak tylko po przedmioty z gniazdem i kamyki z bossów. Dodatkowo ten jeb@ny Torgast...
@rodzynkowy_swir: Kupione. Staty #!$%@?, nie #!$%@?, za pierścień ilvl193 na pewno warto i poziom się o prawie 3 ilvl podniósł XD Tylko drogie te craftowe itemy. Ktoś tu piszę, że 8k a u mnie najtańsze po 14k w innych kategoriach do 40 XD.
@Siemien: Nie no ten druid to miał być misiek od podstaw. Pierwszy poważny tank, a tą klasę uwielbiam za koncept, bo w irl jestem przyrodnikiem (nie trudno
@Siemien: Azuremyst-Horda
Gildia jest, jestem tam w masówce, ale jest całkiem przyjaźnie. Na raidy z nimi chodziłem nie raz i pozwalali bez problemu uczyć się tankować. M+ nie pytałem, bo każdy tam zazwyczaj zagajał o jakieś wysokie klucze