Wpis z mikrobloga

Czemu od razu KAŻDA kobieta jest wrzucana do jednego wora? Nie widzisz różnicy między głupimi Julkami a normalnymi dorosłymi kobietami? Ja nie miałabym nic przeciwko nawet gdyby #!$%@? mu dożywocie.
  • Odpowiedz
Niestety typowe, osobom atrakcyjnym z automatu przypisywana jest wyższa inteligencja i bycie lepszym człowiekiem moralnie. Wygląd jest jedną z najważniejszych rzeczy w życiu, w zasadzie w obecnej cywilizacji NAJważniejszą rzeczą


@TypowyZakolak: Bzdura. Wystarczy głośna sprawa i nagłośnienie mediów.
Oto Trynkiewicz: https://ocdn.eu/images/pulscms/ZGY7MDA_/0d65aaaa082226f250958b8bcce61b31.jpeg
Na urodzie mężczyzn się nie znam, raczej przeciętniak.
Taka sława pozwoliła mu znaleźć żnę nawet
  • Odpowiedz
@void1984: tak, to się nazywa hybristofilia. Bundy i Trynkiewicz nie pociągają wszystkich kobiet, tylko hybristofilki.

Przeceniasz ten efekt, gdyby działał, to gość nie poszedłby gnić w więzieniu.


@void1984: gdyby był brzydki, to mógłby dostać surowszy wyrok.
  • Odpowiedz
@TypowyZakolak: Ten gość z USA tez nie pociąga wszystkich kobiet, tylko hybristofilki. Wcześniej nigdy o nim nie słyszałem, by się zachwycały, gdy był szaraczkiem.
Zabójcy mają wzięcie i teraz nie zbadasz ile z nich by się nim zachwycało, gdyby nie zabił i nie trafił na okładki.
  • Odpowiedz
Ten gość z USA tez nie pociąga wszystkich kobiet, tylko hybristofilki


@void1984: tu już niekoniecznie. Widzisz, Trynkiewicz jest obiektywnie paskudnym starym dziadem. Pociąg do niego w zasadzie czuć może tylko hybristofilka.

A ten młodzian jest pretty boyem. Na jego widok może jakiejś julce zrobić się mokro. Właśnie przez efekt aureoli będzie ona skłonna (z uwagi na pozytywne pierwsze wrażenie) doszukiwać się w sprawie okoliczności łagodzących, nie musi mieć pociągu do
  • Odpowiedz
@TypowyZakolak: Tego już nie zbadasz - może być mix. Wcześniej może coś poderwał, ale to ułamek tego ile wielbicielek się znalazło gdy już zabił.
Jasne mogą mieć nadzieję że "przy mnie się zmieni i już taki nie będzie". Typowe.
  • Odpowiedz