Wpis z mikrobloga

Też zauważyliście, że covidianie jakoś siedzą cicho? Każdego dnia w gorących był "pojazd po szurach", a teraz cisza. Czyżby do nich doszło jak zostali wydymani? ( ͡º ͜ʖ͡º) Ciekawa jaka będzie teraz narracja, no bo wiecie, trochę głupio teraz przyznać że grypa była, jest i będzie z nami. Poplusowali się na wykopie, postali w deszczu godzinę za pierwszą dawką, potem postali godzine w upale za drugą dawką, fleksowali się karteczką że zaszczepieni, zwalili konia do kolorowych wykresów i gówno XD lockdown i maseczki wracają. Dziękuję wam covidowe szury, nie do polityków tylko do was można mieć pretensje, szybko rezerwować trzecią dawkę przypominającą i chować się przed delta XD

#koronawirus #szczepienia
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sun_belt: ja mam takiego kolegę co #!$%@?ł się szczepić by nie placić za testy jak leci za granicę i właśnie mu wysłałem artykuł że tunezja wprowadza testy mimo że ktoś ma szczepionkę.
Zgadnijcie gdzie ma wykupione wakacje

  • Odpowiedz
@sun_belt: Może dlatego, że sobie teraz względnie normalnie żyją i mają lepsze zajęcia niż #!$%@? na wykopie? Czego nie można powiedzieć o niektórych którzy po kilkanaście postów dziennie piszą o "covidianach" ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 1
@krzysiek944

Raczej nie. Jeszcze tydzień temu po 2k plusów wpisy o szurach w gorących, a teraz to się nie sprzedaje. Ostatnie dni i to co nam szykują otworzyło dużej liczbie osób oczy. Nadal jest dużo naiwnych, ale trend się zmienia.
  • Odpowiedz
  • 1
@technojezus Twój komentarz został skasowany bo nikt tutaj nie wspomniał o eksperymencie medycznym, stara zagrywka mająca zrobić z ludzi wolnych i myślących nawiedzonych szurów. Nie będziemy w taki sposób dyskutować.
  • Odpowiedz
Też zauważyliście, że covidianie jakoś siedzą cicho? Każdego dnia w gorących był "pojazd po szurach", a teraz cisza


@sun_belt: raczej skończył się kontrakt którejś agencji i jeszcze nie przedłużyli.
  • Odpowiedz
  • 1
@krzysiek944

Może dlatego, że sobie teraz względnie normalnie żyją i mają lepsze zajęcia niż #!$%@? na wykopie? Czego nie można powiedzieć o niektórych którzy po kilkanaście postów dziennie piszą o "covidianach" ¯_(ツ)_/¯


Jeszcze tydzień temu jakoś mieli czas ( ͡º ͜ʖ͡º) narracja się posypała to trzeba to sobie jakoś tłumaczyć co nie? XD
  • Odpowiedz
@sun_belt: to przekonanie że jak się nie zaszczepiłeś, nie nosisz maseczki w miejscach gdzie tego wymagają to jesteś zdrowo myslącym człowiekiem XD.
Eh aż mi się przypomniały czasy jak miałem 13 lat i wierzyłem w chemtrails
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sun_belt: Jeszcze nic nie wróciło, a ty piedolosz, że wraca. Trąbili, że w UK też wroci, a właśnie ogłosili, że lockdownow już nie bedzie i wszelkie restrykcje znoszą. Nawet jakby nastąpił wzrost zakażeń.
  • Odpowiedz
to przekonanie że jak się nie zaszczepiłeś, nie nosisz maseczki w miejscach gdzie tego wymagają to jesteś zdrowo myslącym człowiekiem XD.


@mlodyernest: póki ludzie będą nosić maseczki i zachowywać się jakbyśmy ciągle żyli w śmiertelnym niebezpieczeństwie pomimo coraz większej ilości zaszczepionych i pomimo okresu letniego w którym covid praktycznie nie atakuje to nigdy normalność nie wróci, nienormalność jest nową normalnością i powinniśmy przyzwyczajać siebie i otoczenie do tego co było
  • Odpowiedz