Wpis z mikrobloga

Na facebookowej tablicy bez zmian. Czasem zastanawiam się po co ja jeszcze tam wchodzę, ale no wiecie niektóre strony które polubiłem wrzucają jakieś informacje na tematy którymi się interesuje, więc chyba tylko dlatego. Dawno wyleczyłem się z nałogu pustego scrolowania góra/ dół przez pół dnia. To co zawsze widzę to jad w ludziach w tych komentarzach, jedni na drugich jadą niezależnie od tego jaki byłby temat postu czy dyskusji. LUDZIE, #!$%@? TEGO SIĘ NIE DA CZYTAC. Co trzeba mieć w głowie żeby wykłócać się na jakiś bezsensowny gówno temat z osobą której a) nie znamy i nigdy nie poznamy b) nie zmienimy jej podejścia w taki sposób c) mieszka X km od nas? Nie zrozumiem tego. I tak boli mnie to. Jak #!$%@? w dżungli #facebook #facebookcontent i w sumie #zalesie #gorzkiezale
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@anonekxd: polecam usunąć to gunwo. Doszedłem do podobnych wniosków 4 lata temu i kompletnie nie żałuję, że mnie tam nie ma. W ogóle jakiekolwiek social media, w których celem jest pokazanie się z jak najlepszej strony, są mega destrukcyjne. Jedynie te pozwalające na zachowanie resztek anonimowości mają sens.
  • Odpowiedz
@anonekxd Nie korzystam z FB w ogóle już od około roku i polecam wszystkim. Miałem jeszcze przez jakiś czas kilka fanpejow z moimi zainteresowaniami ale w końcu dostały bana za jakieś bzdurne naruszenia cukiera XD Także jeśli mam bezmyślnie zaglądać tam co chwilę by widzieć te bzdety przemieszane z reklamami co 2 posty to mam #!$%@?
  • Odpowiedz