Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W tym roku siostra cioteczna bratowej kończy 40 lat. Jest rozwiedziona, z trójką dzieci. Męża wygnała, bo za mało hajsu zarabiał (taka jest znana mi wersja). Co prawda nie ma za wiele z przodu i z tyłu, ale w jej spojrzeniu jest jakiś pazur, który sprawia, że świetnie mi się do niej fapi. Zastanawiam się, czy nie zagrać va banque i nie zaproponować jej niezobowiązującego seksu? Ciało do ciała. Wiem, że tego pragnie. Dla mnie, jako 24-letniego prawiczka byłby to istny raj. Jak to mówią - na starej piczy młody ćwiczy. Tylko boję się, że jak nie pyknie, to ona roześle moją propozycję po rodzinie i będzie wstyd. Jak myślicie, jakie mam szanse? #przegryw #seks #fwb #ons

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60ec593637ff0c000a05d480
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 8
Hggh: I jak próbowałeś coś zadziałać? Według mnie to najlepiej jak z nią pogadasz ale w 4 oczy proponując jakiś niewinny spacerek. Pogadasz pogadasz o pogodzie i tak dalej, a po niej delikatnie dwuznacznymi żartami zaczniesz badać teren. Jak dziewczyna zacznie uśmiechać to powoli zbliżając do celu możesz zadać to konkretne pytanie. A może to ona Ci zaproponuje pierwsza. Próbuj.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua