Wpis z mikrobloga

o tym jęczeniu Summer i Beth patrz jesteśmy kobietami i musisz się słuchać naszych pomysłów jako kobiet bo inaczej jesteś skazany na porażkę.


@alteron: To nie chodziło o to że jesteś skazany na porażkę, tylko że niektórzy faceci traktują zdanie kobiet przymrużeniem oka, bo nie jest ono zdanie faceta, a szczególnie tacy zadufani w sobie na jakiego jest kreowany prezydent usa w tym serialu. Lecąc politycznie, idealnym przykładem tego jest korwin.
@Bulionek: ale właśnie to zostało przedstawione tak, że faceci są bezużyteczni i potrafią sobie tylko przypisywać cudze zasługi, a rację mają wyłącznie kobiety. Taki feminizm to ja mam w dupie.
@Karl_Tofel: kiedyś nie pamiętam w którym sezonie był odcinek z narracją że wszyscy mieli wywalone a tylko morty się spinał no i jak sie okazało miał racje, choć nikt go nie słuchał. Czy to pokazanie, że tylko 14- latkowie mają rację i dorośli są do dupy? Ja bym tak tego nie odbierał, dla mnie po prostu wskazanie pewnego problemu ignorancji względem danej grupy społecznej. Raz było to w przypadku nieletnich a
wywalone a tylko morty się spinał no i jak sie okazało miał racje, choć nikt go nie słuchał. Czy to pokazanie, że tylko 14- latkowie mają rację i dorośli są do dupy?


@Bulionek: Czy jakiś inny 14-latek powiedział mu "witaj w świecie 14-latków"? Nie.
I to jest ta różnica między nachalną głupotą a zwykłym życiowym wątkiem.

(w sumie wtedy byłoby nieco zabawne, przez niedorzeczność xD)
@look997: może i racja, jednak nadal jestem daleki od skreślania odcinka z tego powodu, pewne rzeczy są zbyt piękne żeby skreślać je z powodu różnić poglądów między autorem a widzem ( ͡° ͜ʖ ͡°)