Wpis z mikrobloga

Co to #!$%@? ma być, prawie nie ma nowych zakażeń, a liczba chorych wciąż na poziomie 150k? xD coś tu się chyba nie zgadza. Albo robią nas w konia z liczbą nowych dziennych przypadków żeby ludziom w wakacje nie #!$%@?ło i turystyka mogła się trochę odbić od dna, albo covid nagle stał się chorobą przewlekłą. W żadnym chyba kraju ten wykres nie wygląda tak #!$%@? jak u nas ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ktoś jest to w stanie logicznie wytłumaczyć?
Źródło: https://www.worldometers.info/coronavirus/country/poland/

#koronawirus #medycyna ##!$%@?
fuuYeah - Co to #!$%@? ma być, prawie nie ma nowych zakażeń, a liczba chorych wciąż n...

źródło: comment_1626092763ppL92StYyJfdLVq9XpH5j3.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@fuuYeah: pisałem już ostatnio. Oni wszyscy są martwi i czekają w zamrażarkach na 15 sierpnia na uroczyste rozpoczęcie 4 fali. Rozmrażanie rozpocznie się od kilkunastu ciał dziennie, a we wrześniu dojdziemy do setki i więcej. Do końca roku powinno wystarczyć ;)
  • Odpowiedz
@fuuYeah: raczej chodzi o to żeby już było wszystko gotowe. Jakby było mało przypadków to ludzie by zaczęli wątpić, po co obostrzenia, inne unijne kraje też by krzywo spojrzały. A tak to na sierpień już zaczniemy z pułapu 150 000 przypadków i będzie pandemia motzno
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@fuuYeah: tak jest od maja. Albo nie chcą się przyznać że na potężny wirus choruje aktualnie garstka ludzi albo po prostu kaczor z piekarzem źle wpisali w Excela i teraz tak głupio się przyznać że zapomnieliśmy podac o 150k wyzdrowieniach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@fuuYeah: @graf_zero: u Niemców nie ma takiej sytuacji, czyli albo faktycznie worldometer jest źle karmiony albo np. kwarantanna to pic i chorzy sobie wychodzą na ulice bez testu z negatywnym wynikiem i nikt z tym nic nie robi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Albo też są martwi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@fuuYeah: temat mnie mocno zainteresował, nie potrafię wytłumaczyć skąd ta rozbieżność może wynikać :D
Na stronie rządowej są te same dane, z których można wywnioskować 150 tysięcy aktywnych przypadków. Mamy jeszcze 97k osób na kwarantannie, nawet jeśli ich uznać za aktywne przypadki to wciąż ucieka te 50k. Mam nadzieję że przyjdzie ktoś kto mi powie co źle zrozumiałem z tych danych
  • Odpowiedz
@ZohanTSW: ta teoria że poumierali może być całkiem trafna, rząd już i tak ma na głowie 70k nadmiarowych śmierci, po co mu jeszcze dodatkowe 150k, lepiej niech jeszcze pochorują na papierze niż jakby mieli umrzeć naprawdę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz