Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Kozajsza: Myślimy że to prostaki bez wstydu i należy im się mandat za publiczne obnażanie i tak nie chcemy żeby dzieci na to patrzyły. A co myślałeś że będziemy bronić tych dziwaków jak wy swoich na paradach?
  • Odpowiedz
Tak samo jak nie chciałbym oglądać tych degeneratów tak samo nie chciałbym oglądać obnoszących się z homoseksualizmem gejów. Proste. Ciekawe, ze porównałeś ten syf do gejow :) freud na to ma odpowiedz !
  • Odpowiedz
  • 0
@Kozajsza Akurat każdego kto robi to co na zdjęciach powinien dotknąć ostracyzm społeczny niezależnie od preferencji. Albo coś jest ok niezależnie od preferencji albo nie jest.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kozajsza: pewnie szli na ten stadion, na którym pełno tęczowych emblematów jest
Trudno mi sobie wyobrazić żeby zdrowy umysłowo chłop wsadzał sobie racę w tyłek, więc możliwe że to ktoś z ruchu LGBT
  • Odpowiedz
@Kozajsza: To zabraniaj, tyle tylko, że debil z racą w tyłku raczej wygląda na wykolejeńca seksualnego, czyli to ktoś od ciebie. Nie wiem czy wiesz, ale normalnych ludzi g obchodzi czego byś zabronił. Żadnemu hetero nie zrobi się przykro z powodu tego co napisales, bo ja z innymi heterosami nie tworzę jakiejś wspólnoty i chorej ideologii. To tylko homosie jak ich i ich czyny nazwać po imieniu tak ja ja teraz
  • Odpowiedz