Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
SIema

Wiecie co jest esencją #blackpill? Nie składowe wyglądu jak wzrost, wygląd, szczęka czy włosy. Prawdziwy #blackpill zachodzi w okresie dojrzewania i wczesnej młodosci. Tak jak człowiek się uczy mówić i chodzić tak samo jest okres w którym uczy się wchodzić w relacje intymne z płcią przeciwną. Kto w młodości szybko wszedł w dziewczyny ten ukształtował swoją psychikę w odpowiedni sposób. A kto przegapił ten okres może później kręcić się jak gówno w przerębli i nigdy niczego nie zmieni.

Polecę tu swoim przykładem: mam 32 lata, w miarę dobrze zarabiam, wzrost 188, w miarę dobry frame i rysy twarzy oraz bardzo dobre włosy. I co z tego skoro w okresie dojrzewania przeszedłem #!$%@? trądzik (dopiero druga seria izoteku załatwiła sprawę) który zmasakrował cerę na mojej twarzy a jeszcze bardziej przeorał moją psychikę. Po latach mogę powiedzieć z pełną odpowiedzialnością - ja nawet nie potrafię wejść w jakiekolwiek relacje z kobietami, nie potrafię ich zainteresować swoją osobą, nigdy mnie nie zapraszały na urodziny, 18stki, na weselu to byłem 2 razy w życiu (raz u brata, raz u kolegi) oczywiście sam. Mój los nikogo nie obchodzi - nie to żebym potrzebował jakiegoś współczucia - ale chodzi o to że właściwie funkcjonuję jako taki NPC. Zajebisty przykład z życia: kiedyś pojechałem z matką na cmentarz (tu zarzucę - naprawdę dobrze ubrany, do tego służbowa Octavia, myślę wrażenie jak najlepsze). Na cmentarzu spotkaliśmy nauczycielkę od geografii z gimbazy. I proszę ja was przez bitą godzinę ta nauczycielka wypytywała co u mojej siostry, jak sobie radzi, etc. i nie zadała nawet prostego pytania "a co u ciebie anon?". I tak właściwie toczy się moje życie jakby mnie nie było; nikt nigdy do mnie nie pisze, poza sprawami zawodowymi i najbliższą rodziną nikt nigdy do mnie nie dzwoni. Opowieści o tym jak laski gadają z byłymi chłopami po latach są dla mnie jak abstrakcja. Co ciekawe przez lata próbowałem wychodzić do ludzi, odzywać się, etc. Każdy ma to w piździe, szkoda czasu

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60eb2312ae4a3c000a405e53
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 118
@Lucider5: A masz jakieś dane na temat tego wyśmiewania? Bo jakoś o tym nie słyszałem często i poza wykopem. O tym traceniu tez w sumie nie słyszałem ale może dlatego ze juz stary jestem.

Wiesz czemu nie możesz znaleźć swojej dziewicy? Bo im sie nie podobasz i nie podobałeś gdy byłes w szkole. To co myśli o tym społeczeństwo nie miało żadnego wpływu.

Co jest złego w sumie w straceniu dziewictwa
Co jest złego w sumie w straceniu dziewictwa poniżej 20 roku zycia? Jak ktoś ma normalne libido i jest zdrowy to dziwne by bylo gdyby to sie stało później. Facetow tez miałoby to dotyczyć?


@Dziki_Nomad: To, że ja nie straciłem w tym wieku. I oceniam przez swój pryzmat. Mam 25 lat, nie chcę się zadawać z młodszymi którzy już kogoś mieli bo rzygać mi sie chce ze smutku, ale niestety takich
@Lucider5: Niczemu się nie dziwie ani cie nie atakuje, tylko zadaje pytania. No może dziwi mnie trochę twoje niedostrzeganie prawdziwej przyczyny obecnego stanu rzeczy.

I oceniam przez swój pryzmat.

Skoro tak, to na jakiej podstawie większość ma się dostosować do ciebie?

Ile masz lat i ile miałeś panien?

25, 4 czyli tyle co nic właściwie w obecnych czasach. Żadnego onsa nigdy ()
No może dziwi mnie trochę twoje niedostrzeganie prawdziwej przyczyny obecnego stanu rzeczy.


@Dziki_Nomad: A jaka to przyczyna? Ja widze przyczyne- hipergamia p0lek, które wyżej sraja niż dupe maja i szukaja dużo lepszych od siebie.

Skoro tak, to na jakiej podstawie większość ma się dostosować do ciebie?


@Dziki_Nomad: Gdzie napisałem że mieliby sie dostosować? Zdaje sobie sprawe że to ja nie pasuje do reszty, dlatego pewnie zdechne gdzieś zogrzkniały i w
@Lucider5:

A jaka to przyczyna?

Taka że jesteś nieatrakcyjny fizycznie.

hipergamia p0lek, które wyżej sraja niż dupe maja i szukaja dużo lepszych od siebie.

A to inna kwestia nie ulegająca żadnej wątpliwości ale btw wszystkie kobiety na ziemi są hipergamiczne. Nie tylko kobiety zresztą, bo u zwierząt to też występuje, a te rewolucji seksualnej nigdy nie miały.
Imo obecne zmiany są już nieodwracalne bez jakiegoś dużego kataklizmu jak wojna i drastyczne
Taka że jesteś nieatrakcyjny fizycznie.


@Dziki_Nomad: raczej nie, jestem przeciętny, ale chorobliwie nieśmiały.

A to inna kwestia nie ulegająca żadnej wątpliwości ale btw wszystkie kobiety na ziemi są hipergamiczne. Nie tylko kobiety zresztą, bo u zwierząt to też występuje, a te rewolucji seksualnej nigdy nie miały. Imo obecne zmiany są już nieodwracalne bez jakiegoś dużego kataklizmu jak wojna i drastyczne zmniejszenie populacji mężczyzn lub cofnięcie się z technologią porządnie.


@Dziki_Nomad:
@Lucider5:

raczej nie, jestem przeciętny, ale chorobliwie nieśmiały.

Ile lajków na tinderze masz po jakim czasie?

To jaki masz pomysł by zastopować hipergamie i rozwiązać problem?

Nie mam. Z punktu widzenia chadów i kobiet to hipergamia jest korzystna. Walcząc z hipergamią można powiedzieć że walczysz z doborem naturalnym. Nie wierzę w żadne rozwiązania systemowe. Możesz tylko wypisać się z gry lub spróbować wziąć w niej udział.

xD no jasne, wcale nie
Ile lajków na tinderze masz po jakim czasie?


@Dziki_Nomad: nie miałem konta, bo i po co? I tak bym do żadnej nie zagadał przez nieśmiałość. A nawet jeśli to i tak bym nie znalazł dziewicy, a innej bym nie chciał na 1 raz.

Nie mam. Z punktu widzenia chadów i kobiet to hipergamia jest korzystna. Walcząc z hipergamią można powiedzieć że walczysz z doborem naturalnym. Nie wierzę w żadne rozwiązania systemowe.
@Lucider5:

bo i po co?

To by zweryfikowało ile prawdy jest w twoim stwierdzeniu.

No to się wypisałem

Jak się wypisałeś to po co piszesz o tym ciągle?

To nie oznacza, że nie są rozwiązłe.

Inne definicje mamy.
@Dziki_Nomad
Jakim stwierdzeniu? Żadna mnie nie chciała bo nigdy do żadnej nie zagadałem nawet, jestem niesmialy i tyle. Nie pisałem że źle wyglądam. Wyglądam chyba przeciętnie.

Jak się wypisałeś to po co piszesz o tym ciągle?

Bo tak mi lżej, może kiedyś się z tym pogodzę.

To wg ciebie jeżeli laska jest chetna dać dupy ruchaczowi bo ten jest przystojny, ale mało jest przystojnych ruchaczy to nie jest rozwiązła? W takim razie
@Lucider5:

Jakim stwierdzeniu?

W tym:

Wyglądam chyba przeciętnie.

Anyway to i tak za mało obecnie.

To wg ciebie jeżeli laska jest chetna dać dupy ruchaczowi bo ten jest przystojny, ale mało jest przystojnych ruchaczy to nie jest rozwiązła?

Według mnie to jest ktoś taki kto uprawia seks z kim popadnie, czytaj jest po prostu łatwa. Co według ciebie więc decyduje o tym czy ktoś jest rozwiązły jak nie ilość partnerów? I
@Dziki_Nomad

Według mnie to jest ktoś taki kto uprawia seks z kim popadnie, czytaj jest po prostu łatwa. Co według ciebie więc decyduje o tym czy ktoś jest rozwiązły jak nie ilość partnerów? I jaka jest to ilość?

No różowe dają dziś komu popadnie, o ile jest wystarczająco przystojny.

Możesz wymagać czego chcesz, poza tym że to myślenie życzeniowe

To przykład był przecież

No chce się wygadać, i dowiedzieć się też czemu
zmieniać ekipę na kolorowowłose lewaczki co udają jak nie lecą na wygląd a jakoś każda w związku z 195cm brzytwoszczękim? Tam przegrywy mają jeszcze mniejsze szanse niż na prawo.


@AnonimoweMirkoWyznania: na szczęście nie ma przymusu i możesz do końca świata tkwić w swych urojeniach ( ͡° ͜ʖ ͡°)