Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 30
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dziś zagrywa wam Toto, 07:02:00, Poniedziałek, 12 lipca 2021. Imieniny: Jana, Brunona, Bonifacego. Słońce wstało dziś o 04:27. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 16 godzin i 48 minut, w zenicie znajdzie się o 12:52 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 21:16. Ciemna noc zapadnie o 23:37, ale gwiazd można wypatrywać od 22:08.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dziś zagrywa wam Tot...
  • 22
Dzień dobry

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo  @wynalazek_one @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @piupiulaserem @Mosiondz @lenythenub

Zaczynam tydzień szkoleń, spać nie mogłam, dziwne sny miałam, milion myśli w głowie, plus starego nie ma to tak dziwnie mi spać samej trochę. Plus jeszcze jakieś #!$%@? darły japę w środku nocy i nie mogłam długo zasnąć z powrotem. Czasami przez to nie mogę
@micke @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @nie_mowie_po_kociemu @Sikorka2017 @Syskiev @Wejszlo @omi-omi @Pjotsze @TomTailor100 @algus @wyinwidualizowany @petla_sprzezenia @Dddkop @wynalazek_one @shitty_support @slabehaslo @Dioddy @lenythenub @Mosiondz

no dzien dobry @algus gratulacje dla ciebie i wesolych swjot z okazi obrony panie magister no i ja stalem sobie i czipsy jem no i milego dnia dla was i tak dalej dobra narazie
@algus Gratulacje!! Dzień dobry, poniedziałek się ciężko rozpoczął, najpierw wypiłem szklankę przeterminowanego soku spiesząc się przed wyjściem do pracy, a wsiadając do samochodu wdepłem w kocie odchody czego od razu nie zauważyłem a podczas jazdy tak zaleciało, że musiałem zatrzymać się na poboczu wyczyścić buta i pedał sprzęgła ( ͡° ʖ̯ ͡°). I dalej jazda z oknami w dół by to wywietrzyć. Oby wasze poniedziałki się tak źle