Wpis z mikrobloga

@atraxx: chyba pomyliłeś pająki bo komentarze "8h" dotyczyły raczej tego nowego a nie pierwszej części.

Co do tej części i jej oceny no to wiadomo każdy ma inną, dla mnie była lekkim rozczarowaniem. Były elementy które mi się podobały nie powiem, bujanie na linie czy walka były naprawdę fajne, ale mocno powtarzalna wydawała mi się ta gra, fabularnie też mnie nie zachwycając, a poziomy z marry to była tragedia.

No i
  • Odpowiedz
  • 8
Też właśnie ogrywam i powiem szczerze, że przyjemna gra ale nie podzielam zachwytów nad nią. Fabuła nawet ciekawa, ale powtarzalne walki, nudne zadania dodatkowe. Poziomy z MJ czy MM najgorsze. Nie potrafię wkręcić się w grę :(
  • Odpowiedz
@atraxx: A widzisz, niby must have a mnie odbiło od niego przez system walki, bo ile można tłuc zwykłego bandziora? Kop w ryj, wylatuje na 10 metrów do góry, spada i się podnosi xD HZD też mnie od siebie odbił przez wygląd rozmów z npcami ale kij, chyba dzisiaj dam mu czwarta szanse xd
  • Odpowiedz
@Medonix: Spiderman 1 był spoko ale Netoperek był po prostu lepszy jeżeli chodzi o jakość zadań pobocznych, chociaż też tam było mnóstwo takich zadań jak w Spidermanie typu znajdź 2137 przedmiotów na mapie
  • Odpowiedz