Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Nie wierzę w te pisory... Jak oni zaginają rzeczywistość. Mówię obejrzę wiadomości co tam gadają o tym gościu któryzastrzelił rodzinę i odpalam wydarzenia na Polsacie. Temat nr 1: to właśnie zabójstwo. Idę dalej bo tylko to mnie interesuje. Odpalam TVN i fakty. Temat nr 1: Borowce i obława. Przełączam na TVP1 cofam na Wiadomości. I aż sprawdziłem czy nie włączyłem wczorajszych. Temat nr 1: Polski Ład przechodzący w nagonkę na Tuska. Temat nr 2: Wariant delta. Temat nr 3: Nocne opady i burze. Pod Wawelem uszkodzony zastał zabytkowy kasztanowiec i ucierpiał dąb Bartek. Temat nr 4: Pomoc pogorzelcom z Nowej Białej. Błaszczak chwali WOT. Temat nr 5: Muzeum upamiętniające chłopską pomoc żołnierzom AK. Temat nr 6: Andrzej Duda uhonorował medalami działaczy Społecznego Komitetu Odnowy Zabytków Krakowa. Temat nr 7: Noga z gazu. Minionej doby było ponad 100 zdarzeń drogowych. Nawet wypowiadał się Główny Inspektor Transportu Drogowego na tle mobilnej SKP sprawdzającej autokar. Temat nr 8:Jeeeest! Temat zabójstwa. I kolejne zaskoczenie. Pokazali zdjęcie a prowadząca powiedziała o alercie RCB ale cały news przekazany tak szybko jak formułka na końcu reklamy leków. Nawet nie wysłali tam reportera i nie zrobili materiału. Temat nr 9: Amerykanie niezadowoleni z Meksykańskich imigrantów. I tu mamy ładny reportaż bo wysłali do El Paso reportera! Resztę sobie darowałem.

#pis #wiadomosci #tvp #tvpis #polska #bekazpisu #tvpiscodzienny #polityka #propaganda #polska
  • 7
@kristofeles: Przecież nie ma co się spuszczać o tragediach obyczajowych dziejących się w polskich rodzinach, jeśli nie można im dokleić łatki związanej w czegoś, czego nie lubimy. Opozycji, Tuska, homoseksualizmu, czegoś tam. Wspomną tylko, ale nie będą robili nic, co zaburzałoby obraz tego, że w Polsce jest milutko i płynnie przejdą do imigrantów z Meksyku, przy okazji chwaląc się, że Polska nie ma żadnych imigrantów. ( ͡° ͜ʖ ͡
@kristofeles: Ale jak to, prywatne telewizje bez dotacji miały reportera na miejscu zdarzenia, a misyjna tv publiczna, gdzie idzie dotacja 2mld rocznie, gdzie argument za nie likwidowaniem tego przybytku to to, że znikną oddziały regionalne nie dała rady spleść żadnej relacji z miejsca zdarzenia, no niemożliwe.
Wiadomo ważniejsze szczucie na rudego któryś dzień z rzędu :)