Wpis z mikrobloga

@kartofel322: Szczerze? Najnowsze "No Geography", jest zaraz po "Dig your own hole" prawdopodobnie moim drugim ulubionym albumem Chemsów, dobór sampli wokalnych, jest po prostu cudny, podoba mi się też fakt, że Tom z Edem sięgneli przy nim za sporą część tego samego sprzętu, na którym pisali 2-3 pierwsze albumy właśnie, co nadaje albumowi odpowiedniej tekstury. Szczerze? Chemsi się dużo nie zmienili od czasów wyżej ukazanego przez ciebie "Surrender", na prawdę
  • Odpowiedz
@popis_dextera:

Spróbuję:

Alive Alone, Where Do I Begin?, Asleep from Day, Dream On, The State We're In, Hold Tight London, Close Your eyes, The Pills Won't Help you now, Swoon, Radiate, No Geography, The Universe Sent Me, The Darkness That You Fear.

Close Your Eyes jest piękne, po prostu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JRSZ: zajebiste (ʘʘ)

Ja nie mogę już słuchać "The darkness that you fear" bo smutno mi się robi ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Serio
Ale zajebisty kawałek
Jeden z ich najlepszych
kartofel322 - @JRSZ: zajebiste (ʘ‿ʘ)

Ja nie mogę już słuchać "The darkness that you ...
  • Odpowiedz
@kartofel322: Pare najlepszych poszło, aczkolwiek ja sam wybrać tak najlepszych-najlepszych nie potrafię, ale jak mam wskazać jeden, to The Private Psychedelic Reel, łatwiej byłoby już wskazać najlepszy z danego albumu, ale i tu pare remisów trzeba robić.

Ale, The Darkness..., Jest po prostu cudne w tym, jak podnosi na sercu
  • Odpowiedz