Wpis z mikrobloga

#januszeolx to jednak stan umysłu.
Znalazłem używane #perfumy na #olx które chciałem kupić sobie na zapas. W opisie deklarowane zużycie ok 15ml i że zostało 85/100ml. Na oko, faktycznie na zdjęciach tak to wyglądało.

Jak na rasowego Polaka-nosacza przystało, zaproponowałem trochę niższą cenę i janusz po krótkich negocjacjach bez porblemu zszedł ze 140 na 120 zł + przesyłka. Niestety, jak to w życiu bywa, finalnie nie ma nic za darmo.

Jakież było moje zdziwienie, gdy zamiast deklarowanych 85ml we flaszce było 75ml! (flaszka ważyła 30g mniej, niż taka sama pełna, którą mam). Typ sobie przed wysyłką odlał ok 10ml i mnie zrobił w #!$%@? xD

Gdy mu wysłałem zdjęcia i odpisałem że coś tutaj nie hao, to stwierdził, że on zarabia 200 tysięcy rocznie i może mi pokaząć PIT. On jest bogacz, więc po co by miał mnie oszukiwać. Do tego 3 osoby przed wysyłką mu potwierdziły, że tam jest pow 80ml (już nie 85ml, które były w opisie, hehe), a w ogóle to wyparowały, kurier se ukradł i pewnie to ja sam sobie odlałem i teraz kręcę aferę aby od niego coś wyłudzić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wynika z tego, że używane jednak najlepiej kupować od pewnych sprzedawców, ewentualnie z odbiorem osobistym #takaprawda
Pobierz SpasticInk - #januszeolx to jednak stan umysłu.
Znalazłem używane #perfumy na #olx k...
źródło: comment_1625922139pDEHvF4poSSVanmkpOO7bb.jpg
  • 11
@SpasticInk: Wytargowałeś niepełne 20zl i szarpiesz się o 10ml które nie masz jak poprawnie zważyć chyba że masz pustą butelke wytarowaną xD Fakt odlewania z butelki też średni, flakony są plombowane - gdy otrzymałeś odplombowany z możliwością odelwania/dolewania to z takiego specyfiku się w ogole nie korzysta dla bezpieczenstwa.