Wpis z mikrobloga

Młodszy ptasznik, np takie 2DC zawsze będzie miał największą prędkość w swojej karierze czy wraz ze wzrostem jest szybszy? Czy to po prostu zależy od charakteru, temperamentu, że jeden będzie leniuchem i nie bedzię mu sie chciało skakać, a druga irminia będzie #!$%@?ć węgorza?
#ptaszniki #terrarystyka
  • 17
@Anty_Chryst No właśnie chyba nie do końca bo z tego co czytałam to np caribena jak jest młoda to lata, a jako dorosła to już jak żółwik bardziej

@butterfly Kurka kusi mnie strasznie ten balfouri od jakiegoś czasu, ale nie wiem czy jestem gotowa. Ty się znasz, co byś powiedziała? :( mam versi, irmine i cambridiego, ale balfur to już chyba trochę koks przy nich. Mam okazję na L5 balfura, brać? :/
@Elemelas A możesz powiedzieć coś więcej? Mocne agresory z nich? Bo szczerze to mój wymarzony ptasznik,ale nie wiem czy jestem gotowa ze względu na to, że w praktyce zaczęłam dopiero w marcu, wszystkie pająki które mam są Szybkie i skoczne, ale nie mają silnego jadu. A nie chce skończyć z jakimś paraliżem ręki po balfurze XD są problematyczne w hodowli? Bo słyszałam, że jak się próbuje cokolwiek zrobić w terrarium to się
@Xwolf66: W sumie nie są raczej mega problematyczne, chociaż ja to za bardzo nie majstruję przy nich, jedynie co to wsypuję karmówkę i podlewam raz na jakiś czas, jak widzę że są ustawione tak jak na zdjęciu (w sensie na górze pojemnika) to jedynie odchylam klapę a nie całkiem ją zdejmuję (to zdjęcie to akurat wyjątek). Jak widzisz na zdjęciu ta środkowa balfa jest w pozycji defensywnej, i zazwyczaj tak jest,
@Elemelas: ni #!$%@? nie wezme więcej niż jednego XDDD najpierw musze sie nauczyć radzić sobie z jednym, ewentualnie pozniej jakaś dorzutka XD
nie da sie do Ciebie pisać na pw bo probowałam halo
@Xwolf66: Nie no jednej balfy to się nie opłaca, bierz 5 minimum, zaufaj mi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Odblokowałem pw, coś się musiało przestawić bo wcześniej wszyscy mogli do mnie pisać normalnie, wtf wykop