Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Szalom: ja tylko piszę gorzką prawdę co się dzieje w komentarzach jak zabiją kogoś, kogo wykop nie lubi. Zapiszę sobie swój komentarz i wrzucę w przyszłości jak będzie mi się chciało.

PS nie udawaj że śmierć obcej osoby nagle cię poruszyła. Codziennie przeczytasz że ktoś kogoś zabił.
  • Odpowiedz
Nie było żadnych zgłoszeń. Ale komentarz pasuje pod wykopową narrację więc wiadome było że się przyjmie xD
  • Odpowiedz
@elf_pszeniczny: Nie poruszyła mnie, ale ani nie pisze na jej temat żadnych patetycznych i pseudo współczujących komentarzy na jej temat; ani nie tworze jakichś projekcji tak jak ty żeby walidować moje poglądy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Chehu : ja się kieruje emocjami? :P to Ty się podnieciłeś jakoś niezdrowo w swoim komentarzu także zachowań swoje projekcje dla siebie :P
  • Odpowiedz
@DzonySiara: Tia, ja wszystkie prawdziwe historie internautów to dziele przez 8 xD

Jakiś czas temu miało miejsce zabójstwo, można powiedzieć że znałem sprawcę. Okoliczności nie są istotne, za to to czego się naczytałem w internecie (w tym na wypok.pl) to jedno wielkie XD

Historie o tym że ojciec sprawcy to znany adwokat powiązany z PO (XD), że to osoba związana ze znanym zespołem muzycznym (XDD), że ma plecy w sądach
  • Odpowiedz
@kindred: Wątpię, ale co innego przeszukiwanie podejrzanego o nielegalne posiadanie broni, a co innego przetrzepywanie chaty właściciela wykrywacza metali. Zwracam chonor panom policjantom, bronią nas przed bezprawnym niszczeniem ściółki leśnej
  • Odpowiedz
@niebiesko-niebieski: no to zależy czy akurat pałuje baby na ulicy. Ale #!$%@?ąc od idiotycznych przytyczek do idiotycznych pytań, zaangażowanie się nie znaczy że ktoś spodziewa się że zmienisz prawo. Ale podniesienie tej kwestii w dyskusji publicznej i zawracanie dupy przełożonemu może wywrzeć jakieś efekty. Ale jak już pisałem wcześniej, lepiej siedzieć na dupie i odcinać kwitki za nic. Ewentualnie można zadawać głupie pytania w internecie, których gdybyś spojrzał w lustro
  • Odpowiedz
@wojciech-wwww: No taka różnica, że każdy kolejny dowód działa na twoją korzyść + skoro nie było to jak widać gościu darł #!$%@?ę do ciebie po to żeby drzeć, bez woli wykonania groźby.

@wojciech-wwww no widzisz, jakby cię pociął to by się zainteresowali, bo jeszcze by było jak u ciebie i niepotrzebnie by dupę musiał ktoś ruszać. #!$%@? żal z tej policji
  • Odpowiedz