Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 56
@Patol0g: Flash FM do tej pory sobie odpalam na YT jak mam #!$%@? dzień i chcę sobie na chwilę wrócić do łatwiejszych czasów. Mało co wywołuje we mnie tak jednoznacznie pozytywne wspomnienia jak Vice City. Oczywiście gra jest tylko zaczepieniem, a codzi przede wszystkim o to, jak wtedy życie wyglądało. Jak były upały i się nic nie musiało, jak przyszedł do mnie kolega, bo pożyczył nie wiadomo skąd VC(czasy bez
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Zwanek no wiele osób tak ma z tą grą, ja może bardziej gta SA bo miałem na PS2, pamiętam że nie miałem karty pamięci i za każdym razem zaczynaliśmy od nowa
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Patol0g: Ja w zasadzie to z całą trylogią mam dobre wspomnienia, bo akurat mi podstawówkę obłożyła. Niemniej jeśli o chillerę chodzi, to właśnie do VC mam najwięcej takich wspomnień przyklejonych.

  • Odpowiedz
@Patol0g: Czasem się zastanawiam, czy ktoś zna inny kawałek The Outfield. Siedzę w starym rocku dość mocno, nawet posłuchałem ich innych płyt, ale nigdy nie słyszałem, żeby ktoś powiedział "stary, The Outfield to jest kapela, jestem ich fanem!".
  • Odpowiedz
@Zwanek: 10 lat temu zrobiłem rowerem trasę z Pruszkowa przez Rawę, Łódź do Włocławka słuchając 15h zapętlonych stacji wave, flash, fever, emotions i jeszcze jakiejś xD
  • Odpowiedz
Mam skończona kampanie w 3, SA, 4, 5. Nie grałem tylko w VC i online. Warto?


@JeanJoy: Tak. Warto. Online troche mniej ale tutaj każdy ma inne zdanie. Ja tam szczerze powiedziawszy lubię się od czasu do czasu porozwalać różnymi pojazdami i pobawić z resztą graczy, totalnie od czapy.

VC to totalna klasyka. Fabularnie - zaraz obok czwórki - podobało mi się najbardziej.
Vercetti. Remember the name.
  • Odpowiedz