Wpis z mikrobloga

Nikt nie prosił i nikt nie potrzebuje ale stwierdziłem że kilka słów na temat tych zapachów się przyda, tym bardziej za taką cenę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zara Summer 9.0 - bardzo przyjemny słodziak, któraś nuta jakby z Stronger With You ale nie tak dominująca, nie gryzie w nos tylko otula, raczej nie użyłbym go powyżej 30 stopni ale w okolicach 18-25 jak najbardziej

Zara Vibrant Leather - Mam wrażenie że jest to mandarynkowy Armaf CDNIM, jest lekko dymnie ale zamiast cytryny czuje mandarynkę lub coś podobnego która również świetnie się spisuje

Zara Vibrant Leather Summer - trochę ma zapach cytrynowego mleczka do mycia, wariacja Dior Homme Cologne i Mercedes Benz Cologne moim zdaniem

Mam nadzieje że trochę pomogłem przyszłym nabywcom ( ͡° ͜ʖ ͡°) #perfumy #zara
maikeleleq - Nikt nie prosił i nikt nie potrzebuje ale stwierdziłem że kilka słów na ...

źródło: comment_1625864581YwiJewWbLU6GDuDNU3SaX2.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@maikeleleq to i ja dorzucę swoje 3 grosze.

Zara Summer 9.0 - słodkie cytrusy, nieco syntetyczne, tak jak op pisze - na upały raczej średnio ale na ciepłe dni mogą być. Trwałość około 3 godziny.

Zara Vibrant Leather Summer - świeżo po strzale pachnie jak cytrynówka domowej roboty. Jak nieco alkohol odparuje zapach przypomina Sprite'a. Cytryna pachnie całkiem naturalnie. Trwałość podobnie jak summer 9.0

Podsumowując - nie jest to złe, nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maikeleleq: ten 9.0 summer na fragrze to ma taki rozrzut w "podobnych perfumach", że szok ( ͡º ͜ʖ͡º) zamówiłem, ale nadal nie wiem na co się nastawiać :D
  • Odpowiedz
@maikeleleq: Jakby ktoś chciał odkupić Zara Vibrant Leather Summer to chętnie odsprzedam. Trochę za mocna ta cytryna dla mnie, a co dziwne na mnie dość mocno siedzą jak na zare, spokojnie z 5h.
  • Odpowiedz