Wpis z mikrobloga

#looksmaxing
No więc sprawa jest tego typu ze pragnę coś zmienic ale niestety nie wiem jak dlatego pisze ten post, moze ktos cos pomoze.
Otóż dużo tracę na tym że mam "zbyt szeroką" mózgoczaszkę. Nie wiem jak to dokładnie opisać ale chodzi o boki głowy nad uszami. Fakt że samej czaszki nie zmienie ale kiedy naciągem skórę ku górze , od miejsca (kilka cm nad uszami) przesuwam palcami w góre to widzę ewidentnie jak moja twarz dużo zyskuje na tym. Mam wrażenie że jest tam nadmiar skóry. Chciałbym sie dowiedziec czy jest na to jakis sposob ? Zeby jakos napiąć tą skórę lub ją zredukować
  • 6
  • Odpowiedz
@wapnk: szczerze mówiąc to nie mam pojęcia o co chodzi z tym nadmiarem skóry po bokach nad uszami które poszerzają ci czaszkę ¯\_(ツ)_/¯ Wrzuć swoją fotę z zamazanym ryjem
  • Odpowiedz
@wapnk: Ale pisałeś, że masz w tym miejscu jakąś dodatkową skóre. Wiadomo, że jak naciagniesz skórę to będzie się wydawała odrobinę węższa. Ale to chyba nie wina skóry tylko szerokości czaszki - przynajmniej ja to tak rozumem. Bez fotki ciężko coś doradzać
  • Odpowiedz
@AntyBohater: no nie jestem przekonany bo jak ściągam tą skórę to jest potężna różnica, ogólnie owal twarzy wygląda o wiele lepiej itd. Może być to kwestia tłuszczu ? trochę się też zapuściłem i bf jest około 20 % :/
  • Odpowiedz