Wpis z mikrobloga

Założyłem #tinder, ogólnie na żywo mam dość sporą atencję od całkiem niezłych lasek, więc myślałem że pójdzie gładko. Jedyny mój problem to trochę nieśmiałość, mam doświadczenia z różnymi kobietami, ale wszystkie relacje były typowo z ich inicjatywy.

Zacząłem przewijać, coś te pary kiepsko spływały, pojawiły się jakieś pierwsze polubienia, ale aby je sprawdzić musiałem kupić pakiet gold xD już wyczułem jakiś wał ale co mi tam, walnąłem pakiet na pół roku i gramy dalej.
Póki co 4 pary, dwie skasowane przez laski po pierwszej wiadomości, pozostałe dwie bez odpowiedzi, lajki które dostałem od lasek to raczej panie około 30tki z czarnym gówniakiem albo kobiety potężnej postury, w ogóle nie mój target zwłaszcza że względnie dbam o siebie. Taki efekt mojego pierwszego dnia na tym portalu.
To norma, czy coś robię nie tak?
  • 16
@RedBaron: to samo pomyślałem gdy aby skorzystać z podstawowej jego funkcji muszę wykupić pakiet xD ale jednak znam trochę par które połączył tinder...
Najbardziej rozwaliła mnie kumpela która mi tindera poleciła, była zdziwiona że po 1 dniu nie piszę nawet z 10 laskami i że taka bryndza, to bardzo obrazuje jaki poziom trudności mają tam kobiety a jaki faceci...
@Mokebe__z__Senegalu: Ten portal/appka to porażka. Prędzej przy przerzucaniu obornika poznasz sensowniejszą kobietę niż tam. Oczywiście, możesz mieć farta. Sam miałem go (niedużego) ze 3 razy. Musisz mieć jednak duuużo cierpliwości a o to ciężko, bo nie wchodzisz na portal randkowy ,żeby kilka tygodni poświęcić na znalezienie rozmownej, sensownej kobiety. Tylko chcesz już, teraz, najwyżej w ciągu kilku dni ;)

Oczywiście można narzekać na różowe, ale też trzeba wziąć pod uwagę jedno
@Mokebe__z__Senegalu:
Ja też tak mam. Po dniu gdzie wleciało te 10 pierwszych lików, od 3 dni wleciały z 2. Dzisiaj sobie ustawiłem przedział wiekowy dowolny a i tak nic nie wleciało. Więc algorytm na użytkowników nie premium jest specjalnie skierowany żeby obniżyć im pary
@WaPol: ja właściwie wszystko wyłapałem w momencie gdy miałem tego 30 minutowego boosta, ale widzę mam go tylko raz na miesiąc a tak to muszę go wykupić.
kolejne typowe dojenie hajsu z frajerów, ale skoro spermiarze płacą gruby hajs laskom z kamerek to i na takim tinderze pewnie zostawiają połowę swojej wypłaty licząc na to, że zamoczą...

Także jak ktoś szuka tylko bolcowania to chyba lepiej iść na divy, no chyba
Badoo wydaje się o wiele tańsze. Jak mi na początku zaproponowali za tydzień tego Badoo premium za 14 zł, a na zawsze za 280. Tylko że cena z czasem zaczęła rosnąć (i teraz jest 21 nie 14) więc teraz już kupować mi się nie chcę
Ale za 14 na tydzień warto kupić
@WaPol: a jak oceniasz sam klimat na Badoo? to samo co na tinderze, czy szansa na znalezienie jakiejś ciekawej jednostki chociażby na zwykłą randkę jest na Twoje oko większa?
powiem szczerze, że póki co swoje szansę oceniam dużo bardziej optymistycznie w realu niż przez apki...
Mojej siostry facet jest Hiszpanem, ja jestem blondynem i z tego co mi mówił to duże wzięcie jego zdaniem miałbym gdybym odpalił tindera w Hiszpanii, no
@Sheppard28: wydaje ci się, poznałem trochę kobiet, wszystkie moje relacje z kobietami zaczęły się od ich inicjatywy (głównie były to laski z kręgów znajomych, z siostrą mojej znajomej z pracy sezonowej spędziłem 5 lat swojego życia, do dziś dostaję czasem sygnały że chciałaby do tego wrócić, ja zresztą też) i one są często bardziej nakręcone niż faceci. Po prostu musisz wpaść jej w oko, na co często nie masz wpływu, ja
@Sheppard28: zdaniem mojej znajomej zajmującą się psychologią zawodowo, zwłaszcza doradztwem w kwestiach damsko-męskich to kobieta wybiera sobie faceta, nie odwrotnie. Jej zdaniem możesz polować, szukać itp, ale pomimo tego że kobieta bedzie chciała abyś ją zdobywał to dopiero gdy to ona się na Ciebie zdecyduje będziesz w ogóle miał możliwość wykonania jakiegokolwiek kroku z powodzeniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Sheppard28: no ja dotychczas miałem głównie takie kontakty, ale nie raz wyczuwam w kontakcie z różnymi kobietami np będąc obsługiwany w sklepie że mógłbym wykonać jakiś ruch i spróbować zainicjować jakis kontakt, ale pomimo 30lvlu wciąż kalkuluje i brakuje mi odwagi ;D