Wpis z mikrobloga

Amouage - Beach Hut Man. Również robiłem, ale mi się bardzo podoba - też jeżeli dobrze kojarzę, to nieźle sobie radził w mistrzostwach. Wrzucam kilka amłaży osobno, dlatego prośba o deklaracje pod konkretnymi postami, żeby mi się nie pomieszało. Na rozbiórkę potrzeba połowy.
#rozbiorka #perfumy

Cena: 4,7 zł/ml
Ilość: 80ml

Urzekł mnie zielenią. To nie jest crowdpleaser, ale też nie śmierdziuch, dla mnie unikatowa pozycja. Doceniany jest także przez innych - parfumo 7,6 pozytywnie się o nim wypowiada (może nie pisze psalmów pochwalnych, ale jest ok). Fragrantica 4,22 przyjmuje go trochę cieplej, wynik całkiem wysoki.

Odleję od 5ml.

Dekanty 2,5 zł/ml
Piczkomat 14zł
(nie wysyłam przez OLX)


Moje otwarte paczki: standardowo, jak ktoś chce uwolnić pakę albo bym podsumował, to pisać, podeślę i/lub wyślę ;)

+UWAGA DO NOWYCH i STARYCH PACZEK: z końcem lipca czyszczenie magazynów, będę wypychał wszystkie paczki
Pobierz NicholasUrfe - Amouage - Beach Hut Man. Również robiłem, ale mi się bardzo podoba - t...
źródło: comment_1625832771tF4E2NZT5zWZgRgbChY8M5.jpg
  • 16
@Nicholas_Urfe: spoko cena, ja zastanawiam się ciągle, czy mojego nieotwieranego z 2019 nie sprzedać, ale to chyba nieopłacalne i lepiej go sprzedać na emeryturze a od Ciebie brać odlewki( ͡° ͜ʖ ͡°)