Wpis z mikrobloga

Aktualizacja informacji:
Worminator:
Aktualnie ~5 000 osób na telegramie.
Działająca platforma do zrobienia przedsprzedaży
Działające BOT PROTECTION (zabezpieczono 100bnb)
Plany:
Platforma do farmienia
Robienie audytów kontraktów
Stworzenie listy botów
Sprzedaż działającego bot protection (dużo projektów przez boty padło)

To z tych najważniejszych rzeczy.

#kryptowaluty #worminator #shitcoin
1Lupa - Aktualizacja informacji:
Worminator: 
Aktualnie ~5 000 osób na telegramie. ...

źródło: comment_1625789529TKPSnQqJ6y3CGiDjfcxiac.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@1Lupa: Aktualnie jest hype na tokeny z psem. To będzie mój pierwszy pies, w który zainwestuje pieniądze. Powodem tego jest fakt, że mam dużą pewność, iż devowie to ludzie, którzy chcą zrobić duży marketing wokół swojego projektu i nie myślą o oszustwie więc gra będzie uczciwa bo każdy wpłaca i wypłaca kiedy uważa za stosowne. Jeżeli jesteście zainteresowani to wyślę link w prywatnej wiadomości. Nie chcę więcej usuwania postów i szkalowania.
1Lupa - @1Lupa: Aktualnie jest hype na tokeny z psem. To będzie mój pierwszy pies, w ...

źródło: comment_1625789836mehgh7IoCy0Cwzk6AxAj95.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
To będzie mój pierwszy pies, w który zainwestuje pieniądze


@1Lupa: Ile inwestujesz? Mogę wsadzić w to 2k euro czy potem mi napiszesz że jestem głupi bo w tak wspaniałe projekty nie wkłada się więcej niż 50 usd i każdy to wie?
  • Odpowiedz
Wyjaśnie Ci to, może się ogarniesz. Jak Twój cały budżet to 2k to 50 jest rozsądne. Jak Twój cały budżet na shity to 20 000 to 2k również jest ok
  • Odpowiedz
@1Lupa: No i nie powiedziałeś ile włożyłeś. Czemu to taki sekret? Chciałbym się dowiedzieć ile jest dla ciebie warty projekt prowadzony przez deva z którym jesteś w kontakcie. Musisz znać projekt od poszewki więc jestem ciekawy jak przekłada się to na dolary. Czy jednak miałem rację za pierwszym razem i jest to 50 usd?
  • Odpowiedz
@konfrontacjatv: odblokuj pw

@UrbanHorn: ale co to ma do rzeczy ile wkładam? Nie będę Ci mówił jaki mam portfel bo po tych Twoich wysrywach widać, że nie masz zielonego pojęcia na temat tego co komentujesz. Co za różnica czy wkładam 50$ czy 500$ czy 5000$? Wkłada się zawsze odpowiednio do kapitalizacji i do własnego portfela. Jak kapitalizacja jest 5000$ to nie włożysz 5000$ -.-
  • Odpowiedz