Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Siema!
Ostatnio zakładali mi internet z #vectra i niestety okazało się, że modem światłowodowy, który dostarczyli nie pokrywa siecią WiFi całego mieszkania i nie mogę mirkować w kiblu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
W związku tym planuję przesunąć modem w miejsce bliżej środka mieszkania. Problem polega na tym, że gniazdo doprowadzające światłowód jest ustawione tak, że muszę dokupić "przedłużacz", żeby doprowadzić sygnał z gniazda do routera.

Czy jakiś znawca jest mi w stanie powiedzieć jaki światłowód kupić? Potrzebuje go ok 10m. Nie znam się niestety na temacie i potrzebuję wsparcia

Więcej zdjęć w komentarzach.

#swiatlowody #swiatlowod #internet #helpdesk
Chrzaszczu - Siema!
Ostatnio zakładali mi internet z #vectra i niestety okazało się, ...

źródło: comment_1625769080mE9Rr9sXbmlMzM5Z340YRV.jpg

Pobierz
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sphinxxx: Chciałbym podmienić ten "przewód", który wychodzi ze ściany (tam jak widzisz jest wtyczka) na drugi, po prostu dłuższy. Nie chce dodawać dodatkowych urządzeń a przesunąć to co jest teraz
@Chrzaszczu duplex to są 2 włókna, tu masz pojedyncze wtyczki z tego co widzę. Ogolnie to co na screenie to jest standardowy typ światłowodów, najpopularniejszy, więc nie ma szans, że nie będzie działać. Najważniejsze żeby było SC APC no i SM (single mode, światłowód jednomodowy)