Wpis z mikrobloga

Ogólnie podzielę się moimi doświadczeniami. Jakimś cudem przez ćwiczenia i prace (zajmowanie czasu i myśli) jest mi coraz lepiej psychicznie. Od 2-3 miesięcy nie miałem myśli samobójczych i czuje się dobrze. Oby tak już zostało a szczerze to na początku nie myślałem że pomoże mi to ale @mirekonfire trochę zainspirował i w akcie desperacji postanowiłem spróbować. Namawiam was do tego samego i przez spróbować mam na myśli przynajmniej miesiąc zdrowego spędzania czasu. Czuje że niedługo opuszczę tag i może zrobię pokaż formę bez twarzy bo fajnie już wyglądam sylwetkowo i nawet ludzie zaczęli mi zwracać uwagę ostatnio że #!$%@?łem a co zabawne na samych pompkach. #przegryw #gogetter
  • 22
  • Odpowiedz
@7dam7rade7: też zawsze staram się pobudzić , ale na pompki jestem i będę za słaby by podnieść ten ciężar ciała, więc na siłę robię takie fitness-wyciskanie , po 15 powtórzeń , kilka serii , ze 35 kilogramów. (z jakimś marginesem na więcej).
  • Odpowiedz
@7dam7rade7: to znaczy ja na serio wątpię , żebym był silny, choć jestem w #!$%@? wielki. Taki byk, trochę tłuścioch , trochę umięśniony, odniosłem wrażenie , że od ćwiczeń mam się jeszcze gorzej, bo mięśnie zrosły się z tłuszczem i dały mnie: czyli chłopa 195 cm i 120 kg. A jak nie ćwiczyłem i może mniej piłem to byłem chudzielcem z brzuchem, 95 kg. Dzisiaj robiłem też przysiady sumo, ze
  • Odpowiedz
@Laggger97: Tylko pompki. Ja robie na pięściach żeby nadgarstki nie #!$%@?ły. Chcesz to dorzuć se przysiady i brzuszki ewentualnie w zamian za podciąganie leżąc na brzuchu ściąganie ręcznika do klatki (to jest jak podciąganie tylko dla początkujących).
  • Odpowiedz
@czitauri: Wiem że zaczepiają cwaniaki ale zgaduje że jeśli nie reagujesz to dlatego że nie chcesz im krzywdy zrobić XD. Do mnie samego (192-193 cm wzrostu 100 kg) skakał chudy niski patol w robocie i go wyśmiałem po prostu.
  • Odpowiedz