Wpis z mikrobloga

@tryboluminescencja: Co wy macie jakieś supermoce że możecie zasypiać na zawołanie? Ja jakbym się położył spać o 19 to bym co najwyżej się #!$%@?ł na resztę wieczoru że go zmarnowałem próbując zasnąć.
  • Odpowiedz
@Invergian: Polska jest najtańszym krajem w Europie i można się tu wyżywić za około 100zł miesiecznie.

Właśnie kończe taki miesiąc za 100zł. Musze powiedzieć, że ani razu nie byłem głodny-ba!-momentami byłem nawet przejedzeony, zapchany.

Nie zaliczam do jedzenia pica, co chyba oczywiste, bo jedzenie to jedzenia a picie to picie i na samą Cole wydałem koło 200zł(2 litry dziennie, czsami jescze wieczorem dokupowałem litrowa Colę).

A więc przechodząc do jadłospisu za
  • Odpowiedz
@marekrz: Hmmmm ktoś normicki znajdzie tę pastę i weźmie ją na poważnie. Są ludzie, którzy z past znają jedynie tę o fanatyku wędkarstwa i domku w Karkonoszach (boomerzy sobie ją szczególnie ukochali, nie wiem dlaczego xDDDD)
  • Odpowiedz
Chłopie, za chwile będziesz spał, nie będziesz czuł głodu do rana.


@kinlej: Gorzej jak na glodniaka nie jest sie w stanie zasnac. Znaczy kiedys sie padnie, ale zamiast o 22 bedac pojedzonym, to sie pojdzie spac po polnocy, bo burczacy brzuch nie da wczesniej zasnac. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz