Wpis z mikrobloga

@nsfw90: @musicisgood: ja miałem u niego robioną przegrodę, przyjmuje w Łukaszu, ale sam zabieg miałem w Katowicach, bardzo spoko lekarz, tłumaczy, pokazuje co i jak plus do tego fajnie podchodzi do pacjenta
@nsfw90 chodziłem do niego. Dosyć mądry facet. Odpowie na wszystkie pytania, poświęci czasu ile trzeba (ale to chyba każdy lekarz "prywatnie"). Nie wiem czy dobrze z chrapaniem sobie poradzi ale jeżeli chodzi o przegrody nosowe to odnosze wrażenie że u każdego chciałby na niej jakiś zabieg wykonać ( ͡º ͜ʖ͡º)
@nsfw90: tego nie wiem, ale mi powiedział że nie ma sensu tak za jednym strzałem ciąć człowieka, zrobić jedno i zobaczyć czy się problem nie wyeliminuje
@lolen: czyli odradzał ta plastykę podniebienia. Wydawało mi się ze to była by spokojniejsza ingerencja i mniejszy ból niż przy korekcie przegrody nosowej. Zauważyłem ze poszczególni specjaliści stosują przeważnie tylko jedna metodę na wszystkich.

A Tobie wyeliminował tym zabiegiem chrapanie? Bolesne to było?
@nsfw90: sam zabieg to na głupim Jasiu, więc nic nie czujesz, później się budzisz i dość dziwne uczucie bo nie możesz zaciągnąć powietrza nosem gdyż masz tampony, co również utrudnia jedzenie, picie i oddychanie, ciekawym przeżyciem jest ich wciąganie ( ͡° ͜ʖ ͡°) więc idzie wytrzymać

a co do chrapania, to ja raczej jestem dość specyficznym przypadkiem (i dla tego na razie odradzał mi robienie podniebienia tylko
@lolen: czyli widzę ze sam zabieg bardzo podobny u wszystkich wraz z przeżyciami ( ͡° ͜ʖ ͡°) dwóch kolegów to samo opowiadało.
Ale rozumiem ze po zabiegu dalej chrapiesz tylko nie w takim stopniu. A czemu wcześniej nie kazał Ci zrobić badań na alergie?