Wpis z mikrobloga

08.07.2021

Dzień dobry państwu, wita państwa Mateusz Borek. Kilka godzin temu zakończył się drugi półfinał na europejskim czempionacie. Panowie [patrzy po kolegach w studiu], ja jestem zdegustowany. Ten mecz jak w soczewce, powiedziałbym wręcz jak w pigułce pokazał nam wszystkim, dlaczego cała Europa nienawidzi Anglików. Najpierw ta brytyjska hołota wybuczała hymn Duńczyków, co było zachowaniem podłym, zachowaniem niedojrzałym, zachowaniem powiedziałbym godnym pożałowania. A potem ta sprawa z karnym w dogrywce. Jedno nazwisko [robi poważną minę]: Raheem Szterling. Panowie, ja do tego chłopaka nic nie mam. Nawet szacunku [uśmiecha się szyderczo]. To jest kolejny raz, kiedy on nurkuje, on symuluje, żeby wymusić stały fragment jak cyganie drobne w autobusie [śmieje się, ale milknie gdy nikt nie reaguje]. Ale panowie, do rzeczy. Fakty są takie, że VAR wprowadzono po to, aby nie było takich kontrowersji. To po co jest ten VAR [gestykuluje nerwowo, unosząc się z krzesła przewraca szklankę z wodą i oblewa nią Smokowskiego]?! Oj, przepraszam cię, Tomeczku [uśmiecha się i czule chwyta Smokowskiego za nadgarstek]. Jako prosty chłopak z Dębicy ja tego nie rozumiem. Nie rozumiem. I panowie, tak już króciutko, w niedzielnym finale wydaje mi się, ba, ja jestem przekonany, że wszyscy będziemy za drugą ojczyzną naszego prezesa Zbyszka Bońka. Forza Italia!

KWALIFIKACJE LIGI KONFERENCJI
20:00 PAIDE - ŚLĄSK WROCŁAW (TVP Sport)

MLS
02:00 (czw/pt) NY RB - Philadelphia Union (Polsat Sport Extra)

///MAGAZYNY///
08:00 Cafe EURO (Polsat Sport)
09:00 EUROdebata (TVP Sport)
10:00 Studio EURO (TVP Sport)
11:00 Klub Reprezentanta (TVP Sport)
12:00 Mecz dnia (Kanał Sportowy, TVP Sport)
13:00 Studio EURO (TVP Sport)
22:00 EUROwieczór (TVP Sport)
23:00 News+ (nSport+, Canal+ Family)

///POZA FUTBOLEM///

TENIS
WIMBLEDON
Transmisje od 14:00 (Polsat Sport, Polsat Sport Extra)

LEKKOATLETYKA
ME U23
Transmisja od 15:15 (sport.tvp.pl) i 16:05 (TVP Sport)

KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN
NBA
03:00 (czw/pt) Phoenix Suns - Milwaukee Bucks (Canal+ Sport)

#dzienmeczowy #mecz #pilkanozna ##!$%@?
a.....1 - 08.07.2021

Dzień dobry państwu, wita państwa Mateusz Borek. Kilka godzin...

źródło: comment_1625717102NAZ2ha0cousqQuwIgWIHFz.jpg

Pobierz

Wynik meczu Paide - Śląsk Wrocław

  • Wygra Paide 34.6% (207)
  • Remis 11.4% (68)
  • Wygra Śląsk 54.0% (323)

Oddanych głosów: 598

  • 49
  • Odpowiedz