Wpis z mikrobloga

@trueno2: tak na Franowie, no biorąc pod uwagę ceny z UK, to mega tanio :) Ja sprowadzałem towary z UK za pomocą ich sklepu internetowego. Np. Buty Nike, które u nas były po 270 tam 140, koszulki po 20 złotych umbro, slazenger itp. Adidasa po 50 zł. Duże przeceny, tylko ciekawe czy ceny przeniosą z UK do Polski, bo może tak być, że tu dadzą zupełnie co innego.
@jordanos: Pierwszy raz sptokałem się z tą siecią sklepów. Faktycznie, na szybko spojrzałem co ciekawego oferują na stronie internetowej i ceny rzeczywiście są mega przystępne. Cena np. bluzy Slezengera za 25zł robi wrażenie.
@alaskan_pipeline: z racji tego, że weszli do polski obniżyli też wysyłke w internetowym sklepie do 30 zł, wcześniej jak zamawiałem była 50, także i tak się będzie opłacało brać przez internet nawet jak dowalą troszkę wyższe ceny :)
@jordanos: A orientuejsz się jak tam jest z rozmiarówką? M i L przesadnie za małe/duże, ni #!$%@? podobne do tych rozmiarów jakich przyzwyczailiśmy się w polskich sklepach.
@trueno2: firma firmie nierówna, np. polówka Dunlopa w rozmiarze L jest dla mnie idealna (186 cm/80 kilo), a L Tapouta jest trochę mała, Puma jest nawet za mała L-ka, więc trzeba atakować XL :D tam na stronce w help jest podana rozmiarówka z wymiarami
@piciek: aktualnie leżę w łóżku z grypą :D ale znajdziesz spokojnie buty :) jak nie w przystępnej cenie to w internetowym możesz zamówić, tam to na pewno coś Cię zainteresuje.
tak na Franowie, no biorąc pod uwagę ceny z UK, to mega tanio :) Ja sprowadzałem towary z UK za pomocą ich sklepu internetowego. Np. Buty Nike, które u nas były po 270 tam 140, koszulki po 20 złotych umbro, slazenger itp. Adidasa po 50 zł.


@jordanos: Spoko w Polsce obowiazuja Polskie ceny tj 2x wyzsze :D