Wpis z mikrobloga

@Ritycho: A nie oficjalnie?

@przemo93c: Ja od siebie jednak polecę Syno. Używałem obu swego czasu i jednak bardziej pod względem responsywnosci przypadł mi do gustu DSM niż QTS. Napisz jakie masz dokładnie zapotrzebowania to postaramy Ci się pomóc ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mzuczek: no to w sumie tak jak pisałem w poście, najbardziej mi w sumie zależy na tym żeby stabilnie działało smb i dlna, tak żeby transfery były też możliwie jak najszybsze (docelowo internet 600mbit, sieć też gigabit i główne odbiorniki mediów na pewno będą po kablu). Co do kamer to 4-5 i tak żeby spokojnie przyjelo strumienie fhd w dobrej jakości. Na żadnym centrum pobierania mi w sumie nie zależy
  • Odpowiedz
@przemo93c: No to QNAP może lepiej dla Ciebie podejść że względu na licencje kamer (QVR Pro oferuje darmowych osiem). Żeby to stabilnie działało to najlepiej QNAP TS-253D albo bardziej budżetowa wersja TS-251D. Jednakże ja osobiście wolałbym Synology i dokupić dodatkowe licencje (Synology oferuje dwie darmowe licencje). Dla twoich zastosowań byłby to DS220+. System mega stabilny, nowy DSM to kocur. W obu przypadkach (qnap i synology) przy dyskach serwerowych powinieneś uzyskać
  • Odpowiedz
@przemo93c: Od razu zobacz co musisz zrobić u każdego z tych producentów, żeby nie być narażonym na ataki z zewnątrz. W Qnapie to rzeźba w gównie. Nie wiem jak w Synology.
  • Odpowiedz