Wpis z mikrobloga

Czemu dota ma toksyczne mechaniki że po chwili na afk wyrzuca mnie z meczu "za opuszczenie gry" chociaż wcale niczego nie opuscilem, co to ma na celu że po minucie wywala jakąś bezsensowną blokadę, w lolu tego nie ma, nawet zauważyłem że w cs za bycie afk na rozgrzewce wywala za afkowanie xd czy w tym valve pracują jacyś psychole? Pierwszy raz spotykam się z tak toksycznymi mechanikami na poziomie gry, szkoda bo gry niezłe ale spaprane przez valve, szkoda że w walce z cheaterami nie są tak skuteczni
#csgo #leagueoflegends #dota2
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pmub: opuszczenie masz po 5 minutach bycia afk, a nie po minucie. W docie nie można sobie pozwolić na odejście od kompa na 5minut bo już nie nadgonisz, wiec jeśli nie masz wolnej ok. godziny to nie wchodź i nie psuj rozgrywki innym, ewentualnie graj przyspieszony tryb.
  • Odpowiedz
@Kardig: nieprawda, dostajesz tak szybko jak na normalnym trybie, zresztą bycie afk to nadużycie tej walniętej gry, cały czas byłem i poruszałem się po bazie więc tym bardziej to niezrozumiałe.
  • Odpowiedz
@pmub:
Wróg musiałby Cię zamknąć na 5 minut.

a) wymagałoby, by siedział tam przez 5 minut i sam by dostał afk
b) przeciwny musiałby was przyszpilić w bazie i nie dopuścić, byście wyszli przez 5
  • Odpowiedz
@pmub: Ale nie wiem czy nie ma czegoś takiego, że jak w jednej grze za często dostajesz ostrzeżenia o byciu afk, to w końcu wyrzuci Cię z niej wcześniej.
  • Odpowiedz
@Kardig: Dzięki, może uda się uniknąć tych bezsensownych wyrzuceń, bo na 100 gier z 5 razy już tak miałem...
Ciekawe jak wygląda ta mechanika w cs go bo parę razy widziałem że ludzie afkują po pół godziny i ich nie wyrzuca.
  • Odpowiedz
Dzięki, może uda się uniknąć tych bezsensownych wyrzuceń, bo na 100 gier z 5 razy już tak miałem.


@pmub: Jak nie możesz znaleźć czasu, żeby zagrać jedną grę od początku do końca, to nie graj w ogóle i nie psuj gry innym.
Zawsze możesz spróbować użyć pauzy, jak rozłączysz się z grą to muszą poczekać tę minutę.
  • Odpowiedz
@pmub w csie to jest zwala z tym kickiem. Moj znajomy zawsze afkuje na rozgrzewce. Przez co jak ktos dolaczy na ostatnie sekundy to znajomy dostaje kicka w pierwszej rundzie za nieaktywnosc
  • Odpowiedz
@Cartel22: @pmub: jak w lolu widze ze ktos afkuje z minute to trolluje do konca gry. Szczególnie jak ktos afkuje na poczatku gry, jak ktos chcial sobie afkowac to mogl grac na boty, w lolu to nawet jak jestes w tutorialu i stoisz 3/4 min bez ruszania się, bo zalozyles konto i zmieniasz ustawienia to cie w-----e xD tak dobry mechanizm xDDD

A przy okazji matchmaking doty to
  • Odpowiedz