Wpis z mikrobloga

Trochę śmieszne jest jak, drodzy wykopowicze gloryfikujecie Tuska. Większość z Was ma mniej niż 20 lat wiec jak on rządził to co bardziej ambitni pytali rodziców co to koalicja, a co opozycja. Nie pamiętacie ile afer było z udziałem PO. Trzeba to@przyznac PiSowi, ze mimo ze rozdają publiczne pieniądze i rozleniwiają społeczeństwo to dotrzymują większość obietnic wyborczych. A PO? No sorry, ale bądźcie bardziej obiektywni. Wiecie jaka jest teraz metoda przejęcia władzy przez Tuska i ekipę? Będą non stop wykazywać ze TVP info to TVPis i ich mieszać z błotem (w czym maja racje), bo nie maja nic do zaproponowania. Tusk nawet nie odpowiada na pytania inne niż te, na które ma jakas neutralna odpowiedz. Dobrze wie, ze nie umie się ustosunkować do sprawy z Nowakiem. Trzyma się od niego z daleka, bo każde słowo może się obrócić przeciwko niemu. Nie jestem ani za pisem, ani za po, ja tylko patrzę obiektywnie co się dzieje. PO sprowadziła Tuska bo już im się pomysły skończyły jak się dorwać do koryta. Schetyna nie wypal, Budka nie wypal, prezydenckie przegrali, to wierzą ze tylko Tusk im da coś, bo może ludzie już zapomnieli jak rozkradli kraj i wyprzedali polski przemysł. #polityka #tusk #bekazpisu #bekazpo #bekazlewactwa #bekazprawakow
  • 17
  • Odpowiedz
podpisuje sie pod słowami kolegi, dużo obietnic "na pewno obniżymy vat" i inne dziadostwo już nie wspomne o walce z kibicami i kościołem w czasie najazdu imigrantów
  • Odpowiedz
@anhydryt: chyba nikt tutaj nie gloryfikuje Tuska, podobnie jak i Ty większość nie jest ani za PiS ani za PO, po prostu w ocenie wielu - w tym mi, wydaje się że nic gorszego od rządów PiS już nam się nie może trafić, a Tusk daje nadzieję na zbudowanie silniejszej opozycji (w centrum) bo to co reprezentowali sobą czy Schetyna czy Budka to nieporozumienie.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@anhydryt: Schetyna to już był niewypałem za prezesury w Śląsku Wrocław gdzie prawie wykończył ten klub. Banda aferzystów takich samych jak pis. Rączka rączkę myje a tępaki się podniecają tuskiem XD
  • Odpowiedz
@anhydryt:

dotrzymują większość obietnic wyborczych.


Ciekawe kiedy zabiorą się za te o "nie podwyższaniu podatków"

Swoją drogą jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma. Ja zagłosuje choćby na diabła, żeby tylko Piss nie wygrał
  • Odpowiedz
@anhydryt: A czy tendencją światową jest wykorzystywać te podatki do ostentacyjnego kupowania głosów a z tego co zostanie na nepotyzm?

Nie mam problemu z tym, że trzeba je płacić, problem mam z tym, że te pieniądze zamiast np na służbę zdrowia trafiają do tuby propagandowej, zamiast na budowę elektrowni atomowej, na pokrycie strat z afery maseczkowej i respiratorowej. I mógłbym tak pisać długo ale kontekst zrozumie każdy człowiek jak i
  • Odpowiedz
Nie pamiętacie ile afer było z udziałem PO.


@anhydryt: Dalej nawet mogłem nie czytać ale...

ludzie już zapomnieli jak rozkradli kraj i wyprzedali polski przemysł

Czyli stanadardowa lista afer polegających na tym, że nie wpompowali pieniędzy podatnika w nierentowne przedsiębiorstwa i zamiast obsadzić je swoimi pociotkami sprzedali na
  • Odpowiedz
@anhydryt: problem jest taki, że istnieje coś takiego jak proporcja. Nie istnieje żadna afera platformowa, której PiS by wielokrotnie nie przebił.

Trzeba to@przyznac PiSowi, ze mimo ze rozdają publiczne pieniądze i rozleniwiają społeczeństwo to dotrzymują większość obietnic wyborczych


Chyba śnisz. PiS nie dotrzymał tak z 90% obietnic wyborczych. Daleko nie szukając - pamiętasz, jak Duda tłumaczył, że nie podpisze żadnej ustawy podwyższającej podatki w Polsce? Już to zrobił (podatek od nieruchomości), a kiedy będzie wchodził Nowy Ład to zrobi to po raz kolejny.
Inną z obietnic wyborczych było ukrócenie nepotyzmu. I
  • Odpowiedz