Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Anesa: nie bierz do głowy. W mojej rodzinie same nauczycielki, dyrektorki i wykładowcy, a ja na studiach założyłem firmę i skarbówka mnie odwiedziła, jak miałem planowane dwa ostatnie egzaminy poprawkowe przed obroną licencjatu. No i lipa tak ciągnę powrót na studia kilka lat, bo mi 12 różnic programowych odwalili, nawet się zapisałem na studia na chwilę, żeby mi się nie przeterminowały lata na uniwerku. W tym roku muszę zwrócić na studia,
@name_is_shairf_411 bardzo bym chciała, żeby to był bait, książkę można pisać o jej tekstach xd

- "O, pomalowałaś usta na czerwono, wyglądasz jak #!$%@?"

- Nie zdałam prawka - "Ania (kuzynka wymieniona wyżej) już ma od pół roku, nie rozumiem co jest z Tobą nie tak"

- Widzi mnie we włosach przefarbowanych na czarno - "Rzygać mi się chce jak na Ciebie patrzę"

-"Noo Ania pracuję w smażalni ryb nad morzem i
@Anesa: Moja babcia z rigczem. Jak nie skończyłem studiów w terminie bo zmieniałem kierunek i między czasie zakładałem i rozwijałem firmę. To powiedziała mi „Wiesz co? Tak słucham tych moich wnuczków. I co większości z nich po studiach? Pracują za podobne pieniądze, jak ludzie bez szkoły. Gdy przychodzą do mnie to opowiadają, że czasem ledwo im od 1 do 1 wystarcza. Ty przynajmniej żyjesz jak człowiek, byle papier i tak pieniędzy