Wpis z mikrobloga

Dziś zadzwoniła do mnie babcia, poinformować mnie, ze "jestem bezwartościowa", bo moja kuzynka obroniła licencjat z zarządzania na 4,5, a ja nie skończyłam studiów w terminie ( ͡° ʖ̯ ͡°) #zalesie
  • 88
  • Odpowiedz
@Anesa: To patrz to: Ja jeśli kiedykolwiek będę myślał o dziecku (ale raczej nie będę) to najpierw moi starzy musieli by pójść do piachu, i nie nie napisałem za ostro i boga też się nie boję. Nie pozwolę aby ta zaraza chociaż by miała spojrzeć na moje dziecko
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 7
@michcs nie chodzi o właściwy moment raczej, robię te studia, ale rozwlekam, bo pracuję i średnio mogę przestać, bo wspomagam finansowo rodziców, którym się nie przelewa
  • Odpowiedz
@Anesa: moja mi powiedziała ze nawet dzoecka nie moge zrobic, a Mateusz (kuzyn) wlaśnie został ojcem. Bolało podwójnie, bo partnerka 3 tygodnie wcxeśniej poroniła blizniaki (rodzina nie wiedziala o ciazy)
  • Odpowiedz
  • 38
@rafal-heros ojeju, bardzo mi przykro :/ trzeba też brać poprawkę, że ludzie w ich wieku sa ograniczeni i czasami po prostu niezbyt mądrzy, szczególnie dla starszych kobiet liczy się tylko "co powiedzą inni". Dobrze zrobiłeś, że nie mówiłeś rodzinie o ciąży
  • Odpowiedz