Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wojownik_wodki: Ja mam w T-Mobile mobilny na osobę prywatną ale nie wiem czy jest jeszcze ta oferta. No limit totalny nawet 1 tera kiedyś wykręciłem za 59 zł + za 1 zł modem Huawei
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Oskins: Znaczy o co chodzi? Bo dalej korzystam i nigdy T-Mobile nawet uwagi mi nie zwróciło. Tyle że mam już umowę na czas nieokreślony
@Caracas: wytłumaczyli że koszty prądu i eksploatacji były wyższe niż zarobek bo oferta projektowana była bardziej pod ludzi wykorzystujących 200-300gb miesięcznie a okazywało się, że dużo ludzi wykorzystywało dużo więcej. Tmobile był ostatnim operatorem który miał taka ofertę bez limitów i tez już jej nigdy nie będzie miał
@wojownik_wodki: Mam w tmobile bez limitu, dwie karty sim, płacę 120zl/msc. Na głównej karcie mam router spokojnie koło 120-160mbs nawet w niedzielę po południu. Drugą kartę mam w telefonie, bez problemu przy dobrym zasięgu przebijam 200mbs (choć powinno być niby ograniczenie do 20). Według mnie oferta jest świetna i nie ma nic porównywalnego, bałem się o jakieś spadki prędkości ale nic takiego nie ma miejsca nawet jak się ściąga torrenty. #