Wpis z mikrobloga

Ostatnio bardzo #czujedobrzeczlowiek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zrobiłam sobie dziarkę, moje włosy z dnia na dzień są w coraz lepszym stanie i kondycji, w końcu uzyskuję z nich taki efekt jaki chciałam od początku zmiany, a mój biznes naklejkowo-papierniczy też całkiem dobrze idzie :D Oby trzymało się to jak najdłużej i nie piznęło w jednej chwili ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wlosy #wlosyboners #tatuaze #handmade #rekodzielo
cytmirka - Ostatnio bardzo #czujedobrzeczlowiek ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
Zrobiłam sobie dziarkę,...

źródło: comment_162565139355DpuGVGD4L81L2IyDJRnx.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
@somskia: Zazwyczaj właśnie tak jest że osoby z prostymi włosami chcą mieć kręcone, a te z kręconymi chcą proste. Ja całe życie praktycznie prostowałam włosy bo mnie denerwowały fale (,) Nie wiem w sumie czemu mi się tak zmieniło, ale duuużo lepiej czuję się teraz w loczkach.
@little_muffin: O, dziękuję! ʕʔ
  • Odpowiedz
  • 0
@cytmirka spoko tatuaż, dałabyś lepsze foto, bo ledwo go widać.
Cud że jeszcze się w komentarzach szambo nie wylało, że hurr tatuaże robi, jak brudnopis wygląda durr
  • Odpowiedz
@Dare: No właśnie też się dziwię, ale prędzej czy później pewnie szambix wyleci w powietrze. Nie mam lepszego zdjęcia, jeszcze pod folią jest, osocze powoli wychodzi więc wygląda z bliska jakby się rozmywał xD
  • Odpowiedz
@cytmirka: serio ʕʔ
Ogólnie są tatuaże, które mi się podobają, ale bez ognia jakoś xD a ten jest tak śliczny, że coś podobnego mogłabym mieć ( ͡° ͜ʖ ͡°) a jestem raczej z obozu nie-tatuażowego :D
Lubię kwiaty i subtelne wzorki
Z ciekawości, jaki koszt?
  • Odpowiedz
@Magadanka: @Dare: Ja również lubię elementy kwiatowe, delikatne wzory liniowe :D Tatuaż wyniósł mnie 700zł, ale nie żałuję. Wolę dac więcej i w pewnym studio tatuażu niż u janusza za 3 stówy i mieć zwalony tatuaż xD
  • Odpowiedz