Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
nie wiem czy ktos z was ogladal serial #sexlife na #netflix, jest tam w 3 odcinku scena ktora rozpala #tiktok do czerwonosci, laski nagrywaja reakcje na pewna scena gdzie aktor paraduje nago pod prysznicem. krotkie nakresleie akcji serialu, laska ma chlopaka czada ale zdradza go z drugim czadem ktory ma o wiele wiekszego, facet sledzi go i idzie na tą samą silownie co on zeby sprawdzic jak duza jest roznica w sprzeci, i jest znaczaco rozna.

wcielcie sie w role tego goscia, tak wiem ze to film ale takie dramaty rozgrywaja sie codziennie. #blackpill, malo tego juz pomijajac film to ten serial zrobi ladny balagan na strychach julek w ich glowach, teraz nie dosc ze trzeba bedzie miec +185cm to dobrze by bylo i +20cm.

niektorzy ogladaja to ze swoimi rozowymi, co wam sie w glowie wtedy koluje jak wasza laska oglada taka scene, gdzie druga kobieta czerpie o wiele wieksza radosc z seksu z "duzym" partnerem?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60e54660b750e6000a7d8311
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 13
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania ten serial idealnie się wpisuje we wszystkie tezy blackpillowe z wypoku, że pomimo idealnego życia (duży dom, rodzina, kochający mąż) to i tak jak brakuje emocji i ekscytacji to zaczyna się fantazjować o badboiu, który #!$%@?ł psychikę i był draniem

Serial durny, zerowa wartość z niego płynie, ale tak się skończył, że pewnie będzie drugi sezon, bo dużą oglądalność, gdzie w każdym odcinku jest co najmniej parę scen dzikiego ruchańska
  • Odpowiedz
OP: dokladnie jak piszecie, te gowno seriale maja ogromny wplyw na laski. smiem twierdzic ze duzo z nich chcialoby tylko sprobowac z tak dobrze wyposazonym facetem tylko po to aby sie moc pochwalic kolezankom ze mialo sex z duzym....

swoja droga jak na netflixa dzwine ze tej roli nie zagral aktor o innym kolorze skory, bylby komplet.

a tak ps to podobno scena jest real i ten aktor faktycznie takiego posiada,
  • Odpowiedz
MamBana:

dokladnie jak piszecie, te gowno seriale maja ogromny wplyw na laski. smiem twierdzic ze duzo z nich chcialoby tylko sprobowac z tak dobrze wyposazonym facetem tylko po to aby sie moc pochwalic kolezankom ze mialo sex z duzym....


Masz racje OPie, to jest też to co tłucze tutaj od dawna @RoastieRoast a w koncu zaczynacie to zauważać. Laski generalnie nie lubią seksu, a z dużym je boli chodzi o to
  • Odpowiedz
LubieżnaKreatura: sam mam dużego 20cm penis w porównaniu do mitomanów z tagu
juleczki może i będą miały sprane berety i będą chciały wysokich czadów z wielkimi knagami
problem jest taki że 80% juleczek tego nie wytrzyma i można im takiego bydlaka włożyć do połowy, dalej nie bo jajniki bolą xD

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
MamBana: @RoastieRoast: moja byla czesto mnie odpychala przy wiekszosci pozycji gdy dochodzilo do glebszej penetracji czy nawet przy mocniejszej akcji w akceptowalnych pozcyjach bo czula bol, a mam sredniego beniza 16,5cm. Jej kolezanka regularnie umawia sie na ons z chadami z tindera i zawsze jej sie chwalila gdy trafila jakiegos z wielkim pytonem (nawet robila po kryjomu foteczki i wysylala mojej ex). Obie raz byly mocno podjarane, ze trafila na
  • Odpowiedz