Wpis z mikrobloga

pokaż mi tego przedsiębiorcę który chce wpuszczać tylko zaszczepionych a nie zostało mu to narzucone z góry


@Chuseok: Jak Helios zrobił bilety dla zaszczepionych, tylko po to by móc ominąć limity osób na salach, to mu antyszczepy zrobiły spam że "segreguje ludzi". I to te same puste łby, które jeszcze kilka miesięcy wcześniej nawoływały do otwierania gospodarki XD
  • Odpowiedz
Konfederaci gdy przedsiębiorca wpuszcza gdzieś tylko zaszczepionych


@nieocenzurowany88: Ale ty chyba wiesz, że paszporty covidowe na wzór innych państw to PAŃSTWOWY PRZYMUS i zmuszanie przedsiębiorców do weryfikacji kodów QR klientów pod groźbą kar? ( ͡° ͜ʖ ͡°) I że o tym właśnie rozmawiają teraz politycy PiS, KO, PSL, Lewicy i Hołownii? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jak Helios zrobił bilety dla zaszczepionych, tylko po to by móc ominąć limity osób na salach, to


@venividi: Ale to dalej wynikało z narzuconych przepisów o % zajętości sali a nie samej inicjatywy kina Helios. Ja dalej czekamy na tego przedsiębiorcę który chce obsługiwać tylko zaszczepionych z własnej woli.
  • Odpowiedz
Ale to dalej wynikało z narzuconych przepisów o % zajętości sali a nie samej inicjatywy kina Helios.


@Chuseok: Wynikało to z tego że kino Helios chciało wpuścić więcej osób na sale, a że obowiązują ich przepisy wymyślili sposób żeby zrobić osobne bilety dla zaszczepionych i w ten sposób wpuścić więcej niż 75 osób, bo zaszczepieni nie liczą się do limitów. Każdy byłby zadowolony, a antyszczepy zrobiły im spam z groźbami i wyzwiskami, że musieli się z tego wycofać.

Ci ludzie którzy niby chcą "powrotu normalności" i otwarcia gospodarki, gdy przedsiębiorca chce zarobić (mając w poszanowaniu przepisy), życzą mu
  • Odpowiedz
Pytałem o Polskę bo żyjemy w Polsce


@Chuseok: Kazałeś podać JEDEN przykład gdzie jakiś przedsiębiorca postanowił wpuszczać tylko zaszczepionych. Teraz nagle się okazuje że miało być koniecznie w Polsce xD
  • Odpowiedz
Ale przecież chodzi o gospodarkę i wolność konsumencką! Zatem dlaczego pomysł Heliosa spotkał się wręcz z agresją "wolnościowców"? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie wiem, ale sie domyślam.


@venividi: no zmiekli bo ktos popłakał na anonimowym fejsie. nikt im tego nie zabronił PRZEPISAMI, sami sie wycofali. widocznie fanatycy z fejsa sa dla nich wazniejsi niz to ile zaszczepionych kupi bilet ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@venividi: Co cały czas wynika wyłącznie z ograniczania przez prawo a nie chęci przedsiębiorcy. Niech zostaną zniesione limity rozporządzeniowe i wtedy niech se wprowadza każdy co chce oczywiście biorąc pod uwagę, że komuś może się to nie spodobać.
  • Odpowiedz
Jak Helios zrobił bilety dla zaszczepionych, tylko po to by móc ominąć limity osób na salach

tylko po to by móc ominąć limity osób na salach

limity osób na salach

@venividi: Już rozumiesz? Czy wytłumaczyć? xD
  • Odpowiedz
@Herubin: @Velociraptor_w_kubku: ale musicie fikołki robić xDDD

gdyby nie narzucone z góry przepisy dot. limitów osób, to Helios nie musiałby kombinować i po prostu działałby normalnie


No, a gdyby do drukarza nie przyszedł koleś, który chce wydrukować ulotki LGBT to by nie było problemu. WOW, ALE TO ROZKMINILIŚCIE
  • Odpowiedz