Wpis z mikrobloga

@JohnShelby: okiem kobiety też nie wygląda spoko, ten przedziałek to taka wiocha trochę a jak rosną włosy szybko to naprawdę tydzień dwa i będzie wyglądać gorzej, fajnie by wyglądały wygolone boki i pocieniowana góra, choć ciężko ocenić, bo nie widać buzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@JohnShelby paskudnie zrobiona. Dużo za krótko przycięte i wygląda to jak odwrócone łysienie ().
Sam typ na górze długo, z tyłu i po bokach krótko jest spoko, ale nie w tym wydaniu.
  • Odpowiedz
Do tego przedziałku bym leciał na równo, fryzjer mi sam taką zrobił po tum jak powiedziałem że ma zastosować inwencję twórczą aby było spoczko na 2mies, po 2tyg odrost przy przedziałku jest nie do zniesienia ale chu zapiszczam i znów skoczy się do jakiegoś co może teraz coś dobrego doradzi
  • Odpowiedz
@JohnShelby: Wygolenie przedziałka to największe gowno jakie fryzjer może zrobić, nie wiem kto to wymyślił, chyba ten który nie umiał zrobić naturalnego przedzialka z włosów
  • Odpowiedz
@JohnShelby: Klasyczny side part ze skin fade. Bardzo wygodna i dobrze wyglądająca fryzura. Jedynie czego się już teraz nie robi to wycinanie przedziałka brzytwą, dużo lepiej wyglada naturalnie zrobiony przedziałek.
  • Odpowiedz
@JohnShelby: przedziałki mnie mega obrzydzają. Sama u siebie mam z tym problem i staram się układać włosy tak by jak najbardziej ten przedziałek ukryć, a Ty jeszcze chcesz go sobie bardziej wygolić xD
  • Odpowiedz