Wpis z mikrobloga

- kapitalizm to wyzysk
- kapitalizm to niszczenie naszej planety
- kapitalizm to biedne dzieci w Chinach
- kapitalizm to bankructwo Wenezueli
- kapitalizm to upadek Związku Radzieckiego
- kapitalizm to głów w Afryce
- kapitalizm to Amazon, Microsoft i Robert Lewandowski
- kapitalizm to rasizm
- kapitalizm to homofobia
- kapitalizm to Maja Staśko i jej crowdfunding
- kapitalizm to Iphone
- kapitalizm to miliard angielskich dzieci, które musiały pracować w XIX wiecznych fabrykach od 3 miesiąca życia
- kapitalizm to bezdomność
- to przez kapitalizm twój dyplom z lesbijskiej terapii tańcem nie jest doceniany przez pracodawców i musisz pracować w żabce

A teraz posłusznie dokończ oglądać swój antykapitalistyczny serial na netflixie i zapostuj swój antykapitalistyczny cytat na Instagramie, pokaż swój bunt przeciwko kapitalizmowi! i wielkim korporacjom!

#antykapitalizm #bekazlewactwa #heheszki #4konserwy #konfederacja
Pobierz amantadeusz - - kapitalizm to wyzysk
- kapitalizm to niszczenie naszej planety
- ka...
źródło: comment_1625603017puP1M3xtbYIRGy9SPxhZMV.jpg
  • 19
@amantadeusz: większość z rzeczy które napisałeś po myślnikach to prawda, np:

- kapitalizm to wyzysk
- kapitalizm to niszczenie naszej planety
- kapitalizm to biedne dzieci w Chinach
- kapitalizm to bankructwo Wenezueli
- kapitalizm to głód w Afryce
- kapitalizm to miliard angielskich dzieci, które musiały pracować w XIX wiecznych fabrykach od 3 miesiąca życia
- kapitalizm to bezdomność
@amantadeusz:

1) Kapitalizm to wyzysk z samej podstawy jego działania, działa tylko dla przedsiębiorców i dużych firm, system antyludzki
2) Kapitalizm jest odpowiedzialny za niszczenie naszej planety
3) Kapitalizm jest odpowiedzialny za sytuacją azjatyckich dzieci
4) Tak, to kapitalizm doprowadził do bankructwa kraju w którym ludzie mogli by się kąpać w złożach, konkretnie to USA.
5) Kapitalizm odpowiada w większości przypadków za głód w afryce, to jest tak oczywiste że szkoda
@NoJakNieJakTak: Czemu kapitalizm to wyzysk? Jako pracownik najemny jestem zadowolony z kapitalizmu bo przedsiębiorcy rywalizują o mnie i oferują mi przez to lepsze warunki z jakich jestem zadowolony. Zysk motywuje ludzi do wprowadzania nowych produktów, ludzi jak ja do nauki oraz rozwoju umiejętności zawodowych przez co jestem bardziej efektywny. Myślę, że znacznie gorzej żyłoby mi się w każdym innym ustroju.
Podobnie nie jestem przekonany do winy kapitalizmu w przypadku Wenezueli. To
Czemu kapitalizm to wyzysk? Jako pracownik najemny jestem zadowolony z kapitalizmu bo przedsiębiorcy rywalizują o mnie i oferują mi przez to lepsze warunki z jakich jestem zadowolony


@nbzwdsdzbcps: Teza tak idiotyczna ze nie do obronienia.
Komunizm nie stara się o pracownika. Nakaz pracy w centralnie wyznaczonym miejscu, nierzadko przy wycince drzewa na Syberii. Pracownik zmarł - nie szkodzi, ześlą innego na jego miejsce.
Wynagrodzenie? To kapitalistyczny wynalazek, wystarczy trochę jedzenia zamiast